Polička 15. a 16. prosince 2018

O víkendu 15. a 16. prosince 2018 se v tělcovičně ZŠ Masarykova v Poličce hrál první velký minivolejbalový turnaj této sezóny. My jsme do bojů vyslali celkem 34 družstev (12 x žlutý minivolejbal, 12 x oranžový minivolejbal, 4 x červený minivolejbal a 6 x modrý minivolejbal) s celkovou bilancí 3 x zlato, 5 x stříbro a 7 x bronz. Turnaje se zúčastnilo 88 dětí z našeho oddílu.

žlutý minivolejbal, skupina A
1. Svitavy D (Daniel Brandejs, Tomáš Pešina)
2. Svitavy A (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová)
3. Svitavy G (Michaela Lachmanová, Laura Straková)
4. Lanškroun A
5. Dolní Újezd
6. Polička C
7. Svitavy J (Alžběta Luňáčková, Monika Pelíšková, Nela Vyhlídalová)
8. Česká Třebová B

žlutý minivolejbal, skupina B
1. Svitavy K (Daniel Ducháček, Šimon Janalík)
2. Svitavy H (Štěpán Augusta, Petr Švihel)
3. Svitavy E (Karolína Novotná, Eliška Vyskočilová)
4. Svitavy B (Tereza Kolářová, Sofie Málková)
5. Lanškroun B
6. Polička A
7. Chvaletice A

žlutý minivolejbal, skupina C
1. Chvaletice B
2. Svitavy C (Pavel Rezler, Patrik Zacpal)
3. Svitavy I (Michaela Motyčková, Klára Pavlišová)
4. Svitavy F (Dominika Ilčíková, Nela Skřebská)
5. Svitavy L (Jakub Kovář, Hikaru Krátký, Matyáš Stečínský)
6. Česká Třebová A
7. Polička B

žlutý minivolejbal, skupina D
1. Polička I
2. Polička H
3. Polička J
4. Polička G
5. Polička F
6. Polička E
7. Polička D
oranžový minivolejbal, skupina A
1. Dolní Újezd
2. Svitavy L (Filip Haviger, Vojtěch Kalas, Martin Nesrovnal, Petr Špaček)
3. Polička D
4. Svitavy E (Kateřina Marková, Natálie Marková, Kateřina Pelzová)
5. Lanškroun A
6. Svitavy D (Nikol Elčknerová, Zuzana Patočková)
7. Česká Třebová A
8. Lanškroun E

oranžový minivolejbal, skupina B
1. Lanškroun B
2. Polička A
3. Svitavy C (Vanessa Gruberová, Kateřina Karpelesová)
4. Svitavy F (Karolína Aldorfová, Vendula Pavlišová)
5. Chvaletice B
6. Česká Třebová B
7. Svitavy K (Martin Hazucha, Petr Hazucha, David Smolej)
8. Polička E

oranžový minivolejbal, skupina C
1. Česká Třebová C
2. Chvaletice A
3. Svitavy B (Tereza Hlaváčková, Filip Vyčítal)
4. Svitavy G (Zuzana Trejbalová, Bára Vacková)
5. Lanškroun C
6. Polička B
7. Svitavy J (Jakub Svoboda, Tomáš Svojanovský)
8. Polička F

oranžový minivolejbal, skupina D
1. Svitavy A (Maxim Jílek, Michael Karpeles)
2. Polička C
3. Svitavy H (Zuzana Oskorypová, Adéla Stodolová)
4. Lanškroun D
5. Svitavy I (Matouš Báča, Tomáš Sterenčák)
6. Česká Třebová D
7. Polička G

oranžový minivolejbal, skupina E
1. Polička N
2. Polička I
3. Polička K
4. Polička J
5. Polička L
6. Polička M
7. Polička H
červený minivolejbal, skupina A
1. Polička A
2. Chvaletice B
3. Žichlínek
4. Lanškroun A
5. Svitavy A (Kristýna Horáková, Tereza Pipková, Adéla Vladíková)
6. Lanškroun C
7. Svitavy C (Rosalie Bolcková, Denisa Kuglerová, Veronika Peterková)
červený minivolejbal, skupina B
1. Chvaletice A
2. Polička B
3. Lanškroun B
4. Dolní Újezd
5. Svitavy B (Ela Šmejcová, Adéla Václavíková, Michaela Václavíková)
6. Svitavy D (Denisa Košťálová, Sabina Košťálová, Lucie Kovářová, Kateřina Václavíková)
7. Chvaletice C
modrý minivolejbal, skupina A
1. Polička B
2. Lanškroun A
3. Polička F
4. Svitavy C (Nikola Prusáková, Erika Lilla Reitschmiedová, Tereza Trejbalová)
5. Svitavy D (Viktorie Pikovská, Zuzana Švihelová, Denisa Trávníčková, Natálie Valešová)
6. Lanškroun D
7. Dolní Újezd
modrý minivolejbal, skupina B
1. Polička A
2. Svitavy B (Adéla Burešová, Karolína Michalková, Vendula Motálková)
3. Lanškroun B
4. Polička G
5. Svitavy E (Adéla Bednářová, Aneta Doskočilová, Linda Karalová)
6. Polička D
7. Lanškroun E

modrý minivolejbal, skupina C
1. Chvaletice
2. Polička C
3. Svitavy A (Alice Doubková, Anežka Luňáčková, Klára Nováková, Jolana Šimková)
4. Svitavy F (Lucie Pavlišová, Michaela Řiháková, Sára Straková)
5. Lanškroun C
6. Polička E

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll