Poslední zápas roku 2017 bez bodu, ale ostuda to nebyla.

Náš poslední zápas v tomto roce jsme hrály na domácí půdě. Soupeřem nám byly ženy z Dolního Újezda, které se nachází na prvním místě v tabulce. Odhodlané předvést dobrý výkon a pokusit se o nějaký ten bod, jsme se sešly klasicky v 8.

V prvním zápase nastoupila Renča na náhru, Evča s Verčou na blok, Lucka s Terkou na smeč, Kika na účko a Baruška na liberu. V prvním setu jsme se celkem rychle dostaly do vedení, soupeř byl trochu zaskočen a dělal spoustu chyb, čehož jsme využily. První set tedy skončil naší výhrou 25:16. Rozjeté jsme nastoupily i do druhého setu, tam už se soupeř ale začal rozehrávat a přestal dělat tolik chyb. Náš náskok se soupeři podařilo smazat. Druhý set tedy končí výhrou Újezda 25:16. Třetí set nastal opět náš psychický výpadek, kdy se vůbec nic nedařilo a soupeř nás svým podáním zatlačil do kouta. Dostal se tedy do vedení 2:1 na sety. Ve čtvrtém setu jsme bojovaly až do konce, bohužel nás dostihly klasické chyby v koncovce a soupeř tedy vyhrál i svůj třetí set – 25:19 a také celý zápas.

TJ Svitavy : TJ Sokol Dolní Újezd 1:3

Do druhého zápasu jsme nastoupily s menší změnou, kdy se Terka vystřídala na smeči s Vendy. Chyb nebylo tolik, obrana fungovala, útok taky, ale několik zkažených podání způsobilo, že soupeř vyhrál první set poměrem 25:21. Druhý set byl ještě vyrovnanější než ten první. Bohužel tady nepřálo štěstí a soupeř získal i tento set – 26:24. V posledním setu už jsme působily lehce odevzdaně, čehož soupeř využil a získal pro sebe i třetí set – 25:15 a druhý zápas.

TJ Svitavy : TJ Sokol Dolní Újezd 0:3

První polovinu sezony tedy zakončujeme prohrou, ale rozhodně to nebyly zápasy, za které bychom se musely stydět. Teď nás čeká pauza, abychom si mohly dosyta užít vánoční svátky a 13. ledna 2018 na to zase vlítneme. Začínáme doma a přijedou za námi ženy z Chvaletic. Takže doufáme, že dojdete fandit! Hrát budeme nejspíš klasicky na Felberce. Jo a takový malý bonus. Večer v 19:00 to ve Fabrice rozjedem na 6. ročníku Volejbalového plesu. Takže pokud s námi chceš strávit den i noc, neváhej a dojdi, bude to stát za to!

Za Svitavy hrály: Kika Kopečná, Vendy Svobodová, Evča Šmejcová, Terka Motálková, Lucka Dědková, Verča Kovářová, Baruška Smělá a Renča Odvárková

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll