Potvrzení 2. místa v KP starších žáků

Zkušeně zvládnutá utkání s Chocní a Českou Třebovou, a propadák s Českou Třebovou II. Tak nějak by se dalo stručně charakterizovat další kolo kraje starších žáků odehrané tuto neděli v České Třebové. Z tradiční sestavy chyběl žaludečními nevolnostmi zdecimovaný Ondřej a trenér Sekki, lyžující někde na ledovci. Roli asistenta ale bravůrně zvládl Aleš Leinweber (čímž mu děkuji včetně dopravy našich borců).

Svitavy - Choceň 2:0 (12,16)

Po minulém utkání, kdy soupeř na domácí půdě kousal, naprosto klidný a sebevědomý průběh. Choceň trpěla na přítahu a my si s chutí zahráli. Na nahrávce solidně Peťa Leinweber, dobře se vyhrává Adam Tomášek na postu diagonálního hráče. Muziku dále tvrdili blokaři Jirka Simon a Šimon Švihel a bombeři Štěpán Hlaváček a Adam Provazník.

Svitavy - Česká Třebová II 0:2 (-9,-15)

Záměrně jsme proti silnému protivníkovi postavili sestavu ročníku 1999 a mladších s Adamem T. na bloku s cílem získat zkušenosti na příšti sezónu. Výsledek byl absolutně tristní. Třebová nás přejela ve všech herních činnostech. Nikdo z týmu nebyl schopen alespoň epizodně vzdorovat jistému soupeři. Od přípravek mám pocit, že tento výběr hlavou prohrává s tímto soupeřem 0:10 v každém setu již před jeho začátkem. Sestava : Siekiera L.(N), Siekiera F. (U). Tomášek A. a Simon J. (B), Provazník A. a Hlaváček Š. (S).

Svitavy - Česká Třebová 2:0 (7,14)

Naopak pokud cítíme, že máme navrch, no problem. Druhý tým z města lokomotiv v předchozím zápase překvapivě zdolal Choceň, ale my neponechali nic náhodě a náš stroj šlapal solidní rychlostí. Na náhře se chytil Lukáš (předchozí zápas bude chtít určitě rychle zapomenout) a hned šlo uplatnit naše dovednosti. Sestava: Siekiera L. (N), Tomášek (U), Simon a Švihel (B), Leinweber a Hlaváček (S).

Poslední kolo se uskuteční ve Svitavách 1. prosince. Již teď je téměř jisté, že první polovinu soutěže zakončíme na druhém místě.

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll