Příprava starších žáků ve Frýdku-Místku

První přípravu po soustředění jsme odehráli hned 2 dny po příjezdu již tradičně na víkendovém turnaji ve Frýdku-Místku. Šli jsme poprvé do haly a na začátku to taky dle toho vypadalo. Na turnaji nás čekali soupeři z Blue Volley Ostrava, Valašského Meziříčí, Frýdlantu, Lanškrouna, Opavy a Beskyd. Systém turnaje každý s každým na 2 sety. První 4 do semifinále, což byl náš cíl.

Celý turnaj jsme hodně experimentovali. Na nahrávce se protočili celkem 3 hráči. Mates Šudoma, Honza Šudoma a Pepíno Meluzín. Velkou zkouškou byl celý turnaj pro Tondu Klohnu a Honzu Vízdala, jakožto nové hráče z mladší tréninkové skupiny.  V základní skupině tým zaznamenal 4 vítězství, jednu cennou remízu s Lanškrounem a prohru s domácími borci.

V semifinále nás opět čekal Lanškroun. Po solidním prvním setu nás soupěř jednoznačně přejel v tom druhém po kolapsu našich opor. Tento set byl ale jedinou nepovedenou epizodou celého zájezdu. V boji o třetí místo suverénně porážíme Ostravu a vezeme domů bronz. Turnaj nakonec opanoval Lanškroun, který po sobotních nevýrazných výkonech v neděli již nenašel přemožitele a ve finále 2:0 porazil Beskydy.

Svitavy reprezentovali: David Jarůšek, Jakub Klika, Tonda Klohna, Pepa Kolář, Pepa Meluzín, Honza Vízdal, Vojta Slezák, Matěj a Honza Šudomovi.

Na závěr poděkovaní řediteli turnaje a trenérovi domácích za pozvání na celou akci. Opět o nás postaráno jako o miminka. Už se těšíme na příští ročník.

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll