Přípravka chlapci - neděle 22. 5. - Lanškroun

Náš potěr hrál další kolo přípravek mezi márkety v Lanškrouně. Sekeráš vzal větší auto a já svého mezulána, naložili jsme deset ogárků (tedy jen devět, ten desátý - Peťa čekal jako voják na vartě v Opatově). Počásko na plovárnu, kurty byly nachystané, ale s rozhodčími to bylo horší a tak pískali trenéři. Zde je těžké udržet se a nepřidávat svému družstvu. Kluci po zápasech nadávali na nadržování, tak to bude pro příště lepší pořádat s pískáním nějakých juniorů či jiných oddílových "záloh". Děti křivdy snášejí blbě a takto se přehmaty dít nebudou.

Ukázkou bylo předminulé kolo ve Svitavách. V prťavé tělárně organizované Petrem Sezemským. Začalo se v 9h. a skončilo i s úklidem v 11:15! Vše bylo jak má být a nemohlo dojít k nějakým nedostakům. Lajny, rozhodčí, počítadla, rozpis, řád - no zkrátka labada (labada je sice filipínsky prádelna, ale zde je myšleno jako že to byla pohodička pozn.aut.).

Děcka si zahrála hromadu zápasů, já s Petrem navštívil 2x řeznictví s exelentní tlačenkou. Moje žena přijela na kole na kukačku, asi jestli nelžu a místo přípravek nejezdím někde na pivo nebo za holkama. Takže jsem obstál na jedničku. Od teď budu doma umývat nádobí jenom sedumkrát týdně a nemusím psát 200x trest: "Už nebudu spát ve vaně!"

K volejbalovým výkonům našich ogárků. Šíma se do toho nemůže nějak dostat - stále pauzíruje mezi jednotlivými odbitími. Peťan Leinweber a Adam Tomášek se stále hádali jako baby na trhu. Dokonce od Petra tam byl v zápalu vzteku naběh na kopnutí spoluhráče a tak jsem je v tom nechal a oni si důležitý zápas prohráli na body. Aspoň uvidí, že to takhle nejde. Buď potáhnou za jeden špagát nebo půjdou pokaždé do kytek.

Jirka Simon s Davidem Absolonem škemrali o nahravače, protože nebyli sto si nahrát. Vysokému Davidovi to chvílema začíná jít a jak jsem si všiml hodně mu záleží na vítězství. To je pěkné, ale musí dodržet pokyny od trenéra a nervat míč stále k soupeři.

Sekerášovníci, Hlaváček a Češka hrají opravdu náramně! Mají ze hry radost a bojují o každej balón. Určo by se panu Haníkovi líbili. Však už jsem jednou psal jak se na ně těším.

O Čížovi psát nebudu, protože ten má již zkušenosti s mnohem většíma turnajema na vyšší úrovni.

Spokojenost s výhrama byla 50 na 50. Tak aspoň kluci začistili antuku v autě do sedaček a po obědě u babiček, grilování u známých a jiných příjemných věcech spjatých s nedělí si mohli odpočinout po perným dopoledni. Nebo že by si sedli k učení a mrkli se co bude v pondělí ve škole ... ? Nechávám na hlavě ...

Sestavy:

Svitavy A (Adam, Petr L.)
Svitavy B (Číža, Štěpán, Šimon)
Svitavy C (Lukáš, Filip, Petr Č.)
Svitavy D (David, Jirka)

Výsledky skupiny A:

Svitavy A - Česká Třebová 2 A  0:2, - Litomyšl 1:1, - Pardubice 0:2, - Svitavy B 2:0, - Svitavy D 2:0, - Choceň A 0:2

Svitavy B - Česká Třebová 2 A  0:2, - Litomyšl 2:0, - Pardubice 2:0, - Svitavy A 0:2, - Svitavy D 2:0, - Choceň A 2:0

Svitavy D - Česká Třebová 2 A  0:2, - Litomyšl 0:2, - Pardubice 0:2, - Svitavy A 0:2, - Svitavy D 0:2, - Choceň A 0:2

Pořadí skupiny A:

1. Česká Třebová 2 A
2. Svitavy B
3. Litomyšl
4. Pardubice
5. Choceň A
6. Svitavy A (sestup)
7. Svitavy D (sestup)

Výsledky skupiny B:

Svitavy C - Česká Třebová 2 B 0:2, - Choceň B 0:2, - Lanškroun 2:0, -Česká Třebová A 2:0, - Česká Třebová B 2:0

Pořadí skupiny B:

1. Česká Třebová 2 B
2. Choceň B
3. Svitavy C
4. Česká Třebová A
5. Česká Třebová B
6. Lanškroun

Celkové pořadí po 7. kole:

1. Litomyšl		160
2. Č. Třebová 2 A 151
3. Pardubice 127
4. Choceň A 117
5. Svitavy B 113
6. Svitavy A 91
7. Č. Třebová 2 B 90
8. Svitavy C 63
9. Choceň B 56
10. Svitavy D 52
11. Č. Třebová A 30
12. Lanškroun 11
13. Č. Třebová B 9

Tuto neděli hraje naše béčko skupinu A v Chocni, ostatní družstva hrají ve Svitavách v areálu ZŠ Riegrova.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll