Přípravka kluků vyhrála vše!

V super počasí se odehrálo další kolo přípravky chlapců v České Třebové na kurtech Na skále. Nastříkané a upravené kurty, rozpis zápasů, kvalitní rozhodčí a začátek včas byl zárukou regulérnosti hodné krajského přeboru. Vše měli pod palcem "vašinovci". Táta organizoval celé dění, jeden syn pískal na jednom hřišti, dcera na druhém hřišti a nejmladší syn pomáhal k cennému vítězství jako platný hráč. Navíc pro hráče bylo připravené překvapení. Každé čtyřčlenné družstvo si mohlo vzít sáček mentolových bonbónů a láhev šťávy na ochucení pití potřebného pro nedělní počasí.

Ďábli do turnaje skočili s vervou a nedávali nikomu žádnou šanci. Hlavně koncovky zápasů byly jejich. Ostřílení hráči Ústeckým pohárem, Městskou ligou a pravidelným drilem na trénincích přehrávali soupeře nejen hrou na tři údery, ale také činnostmi v poli a volejbalovými návyky. Terka blokoval jako pánbůh, Dan a Zoiki měli stabilní podání a Kryšpín po vlažnějším startu začal dobře přijímat a ulívat do odkrytých míst soupeře. Hlavně v posledním dramatičtějším zápase s Ústím nad Orlicí "B" předvedl nejmenší hráč na hřišti sérii servisů, která soupeře ve zkrácené hře položila.

Ze sluníčka opálení, od antuky oranžoví a vítězstvím blažení kluci se trousili na vlak. Po cestě je náš oblíbený zmrzlinový stánek, kde každý z hráčů A, B, C, D dostal velkou zmrzlinu. Zmrzlinář sice počítal po svém - 10 x 15 je 150,- a 4 x 15 je 75,- ale tím Elvise nemohl ošálit. Pokus to byl celkem zdařilý, jenže pána ve stánku stál jednu prémiovou zmrzku navíc a úpravu ceny na 60,-. Každý vyděláváme jak umíme ...

Ve středu čeká Ďábly další kolo Městské ligy s Atikem 2. A hlavně v sobotu Krajský přebor mladších žáků a v neděli znovu Krajský přebor přípravky chlapců.

Důležitá informace je místo konání: OBA DVA DNY HRAJEME NA "NEDOBYTNÉM HRADU" -  VOLEJBALOVÝCH KURTECH ZA NÁRODNÍM DOMEM - SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll