Přípravný zápas s Drásovem.

V podstatě ze dne na den jsme se dohodli s trenérem Drásova, že si proti sobě zahrají kluci přípravný zápas. Osvědčená dodávka přifičela přesně na čas, takže jsme stihli i malé občerstvení v bowlingové restauraci a šlo se na věc.

Dle všech řádů a regulí jsme se rozcvičili a začali hrát. První set jsme prohráli 23:25 i přesto, že jsme vedli. Ve druhém setu nás čekala laciná výhra  25:13. Třetí set patřil znovu soupeři ve stejném poměru jako první - tedy 23:25. Aby se to nepletlo, zase jsme vedli a né o málo! Na čtvrtý set nám vyšlo deset minut času, a tak jsme hráli jen do deseti bodů. Vedli jsme sedm nula a vyhráli 10:6. Sladká - Twixová odměna, kterou dovezli z Drásova byla rozdána všem zúčastněným a papírky od ní byly naházeny po hale, kde to koho napadlo.

Zápas byl pozitivním zpestřením našeho trénování. Rozhodně jej budeme opakovat a Drásováky zvát na další společné akce. Co dalšího beru jako "pozitivní", nehádali jsme se se soupeřem a naopak nadávali si během hry mezi sebou. Zazněla opravdu silná slova a úplně jsme zapomněli na kolektivnost sportu, který děláme. Pevně věřím, že neděle a mistráky v KP budou na place probíhat v jiném duchu.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll