Prohra s Polskem, první set 37:35!!!

Dnes (Pá) hrála naše reprezentace první ze dvou závěrečných přípravných utkání před odletem na kvalifikaci Mistrovství světa. Hrálo se ve sportovním centru ve Spale proti Polsku.

V dramatickém prvním setu jsme vedli už 20:12! Poláci nás ale zásluhou kvalitního servisu Bakiewicze a našich nevynucených chyb dotáhli a set dospěl do rekordního stavu 37:35 pro nás. V ostatních setech už vícemistři světa jasně dominovali, když byli lepší ve všech herních činnostech.

Zítra se hraje druhé utkání od 16:00.

ČR - Polsko 1:3 (35, -19, -16, -18)

Doplněno 9.8.: Druhé utkání bylo vyrovnané až do stavu 10:10 v tie-breaku. Na útoku vyšla obě družstva statisticky naprosto vyrovnaně (oba týmy 51%, po příjmu 56%), výrazný rozdíl však byl v blokování. Zatímco Poláci zablokovali celkem 13 našich útoků, my pouze 4. A to je na pětisetové utkání málo.

ČR - Polsko 2:3 (-20, 21, 22, -17, -10)

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/730', '', '172.20.0.29', 0, 'giijvp7056rbnmri77tldi3h7h4ps8mu', 0, 1714175843) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174