Prohra v kraji po dvou letech

Tak nám žáci prohráli v krajském přeboru a stejně jako pře dvěma lety to bylo s Hradcem Králové.Hrálo se další kolo mezi-krajského finále , tentokráte v Pardubicích., kde nás čekala tři utkání. Nejdříve na tartanu (druhá tělocvična) s Hradcem, a poté dva zápasy s Plotištěm nad Labem.

 
Na „výlet“ jsme vyrazili bez Jedly (dobíral antibiotika) a Kvápy (nedorazil na sraz a nereagoval ani na mobil na sto zavolání = EUR 10 000 do klubové pokladny – žaludeční potíže). Hlavou mi celou cestu šrotovalo jak postavit sestavu na Hradec. Nakonec jsem obětoval Ondru na střed z jeho oblíbeného účka a Johyho nasadil na post diagonálníka. První set jsme byli rozcvičenější a získali náskok kolem pěti bodů, který jsem plus minus drželi až do koncovky. Na obou stranách spousta nevynucených chyb. Ve druhém dějství se karta obrátila. Hradec zpřesnil hru, ale my nadále kazili především ze IV. I přes stíhací jízdu se nepodařilo set zachránit. Poslední, třetí, set začal lépe z naší strany. Soupeři se ale rozehrává klíčový hráč (č.2), kterého nejsme schopni chytit blokem a Hradec zaslouženě vítězí. My se nemáme na co vymlouvat. Přistoupili jsme k utkání příliš profesorsky a ono to pak naplno najednou nejde. Co kluci?? Doufám, že dostatečné ponaučení před pohárem.
 
Další dvě utkání nás čekalo Plotiště nad Labem. Neznámý soupeř, ale již při rozcvičování bylo jasné, že o třídu níže. První zápas na tartanu kluci dodržovali instrukce o minimalizaci jakýchkoliv kontaktů předcházejíce zranění. Poslední zápas již v tradiční sokolovně, kde jsme to rozbalili a zkoušeli nové věci na další kolo poháru. V těchto zápasech si na bloku odbyl premiéru Tomáš Klika (Ondra se vrátil na svůj post účkaře) a nezklamal. Poradil si i na přihrávce, takže za premiéru pochvala.
 
Svitavy – Hradec Králové 1:2
Svitavy – Plotiště nad Labem 2:0 a 2:0
 
Sestava: Číza, Klikoun, Konec, Tom, Šluk, Mirďas, Johy
 
© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll