První krok k setrvání v extralize učiněn!

Zdravím všechny příznivce volejbalu. Po tříměsíční pauze nás minulý víkend čekal další extraligový turnaj v Ervěnicích (Jirkov, Chomutov….zkrátka strašlivá ďoura). Na některé z nás zde čekali úplně noví soupeři.

Jelo se dlouho a daleko což se taky ukázalo v prvním setu prvního zápasu proti Budějicím. Ale všechno se v dobré obrátilo a zápas jsme vyhráli. Ten samý den nás ještě čekalo domácí družstvo. Do zápasu jsme nastoupili s obvyklou taktikou (dát alespoň o dva body víc než soupeř) a evidentně se osvědčila, protože i tenhle zápas jsme vyhráli. Celý turnaj proběhl velice dobře ve třech dnech. Občas jsme sice měli na mále, ale za pomoci nás „lavičkových“ hráčů, trenéra, volejbalového štěstí a občas i díky rozhodčím jsme vyhráli všechny zápasy. Nepoužili jsme žádných nedovolených prostředků jako je třeba doping nebo úplata rozhodčích. Hráli jsme čistě a myslím, že naše vítězství bylo zasloužené.

Co se mě týče i já jsem spokojený. Podle slov našeho pana trenéra jsem si zahrál víc než se očekávalo což mě potěšilo. Vlastně jsem hrál skoro v každém zápase (asi kromě jednoho) a snad sem to tolik nemáslil. No a co mě čeká teď ?? Připravovat se na další turnaj, který se bude hrát 8.2. až 10.2. v Českých Budějovicích, abychom zase všechny smrkli a přijeli domů s dalším vyhraným turnajem.

Výsledky najdete tady.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll