První polovina sezony za námi.

Ano je tomu tak, kdyby vše bylo tak, jak mělo, měly bychom tento víkend první volno a polovinu sezony za sebou. Opak je však pravdou, kvůli covidu jsme místo běhání po tělocvičně a sbírání bodů běhaly leda tak z venku domů, abychom nepřetáhly večerku.

Tento pátek, jsme se konečně po více jak dvou měsících mohly podívat do tělocvičny. Vyzbrojené rouškami a dezinfekcí jsme se šly seznámit se sítí a balony, u kterých jsme už úplně zapomněly, jak vlastně vypadají. Ač to ze začátku vypadalo fakt strašně, na konci tréninku, už jsme se zase začínaly pomalu poznávat a ono to přece nějak půjde (pokud se teda sport zase nezakáže, že…). Utěšoval nás však fakt, že jsme na tom úplně stejně jako ostatní týmy. Každý víkend jsme vzpomínaly a smutně koukaly na kalendář, koho bychom to tentokrát jely porazit. Před karanténou totiž naše forma nebyla vůbec špatná a měly jsme tuto sezonu velké plány. Opravdu moc doufáme, že se alespoň ve sportu vláda umoudří a dovolí nám hrát, vždyť sport je přece zdraví prospěšný (a to zasloužené pivo po tréninku taky).

Avšak při pohledu na tu krásně čistou tabulku zase tak smutné být nemůžeme, patří nám tam krásné třetí místo, bez jediného odehraného tiebreaku. :-D

Jako každoročně bychom vám v této vánoční pauze chtěly popřát krásné svátky a hlavně pevné zdraví. Doufáme, že se od nového roku budeme moci hlásit každý víkend alespoň se články, jelikož fanoušky na zápasy určitě ještě nepustí :-( . Jednoho dne však i tohle skončí a opět se uvidíme na palubovce a budete nás moci podporovat přímo na místě dění.

Takže sportu zdar. Užívejte vánoční pohodu a těšíme se v roce 2021. :-)

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll