Rezervní tým kadetů zahájil KP vítězstvími v Hronově

K prvnímu utkání sezóny jsme zajížděli až do Hronova. Pro tento rok se hraje spolu s krajem královehradeckým, takže nás čekají zajímavé destinace jako třeba ještě Dvůr Králové či Rychnov nad Kněžnou. Jelikož domácí mají halu v rekonstrukci, zápasy byly odehrány na venkovních kurtech za příjemného počasí. Prostě pěkné zakončení antukové sezóny.

Tým je tvořen hráči ročníku 2003, kteří se nevešli na soupisku extraligového týmu a staršími žáky. Obě utkání byla zcela pod naší kontrolou. Soupeř i přes velkou bojovnost produkoval velké množství chyb hlavně na útoku. Rovněž bojoval s přihrávkou. Vyjímkou byl třetí set druhého zápasu, kdy jsme nahlásili špatné postavaní. Nastal totální chaos a soupeř nás po zásluze v tomto dějství porazil.

My vyzkoušeli několik variant sestavy především s rotací starších žáků na různých postech. Z hráčů vyčníval na pozici libera Honza Šudoma. Závěr druhého utkání byl trochu hektický ze strany domácích, kteří se právem zlobili na nemístnou poznámku jednoho našeho hráče. Následně měli slovo k hráčům trenéři. Respekt k soupeři musí být na prvním místě.

Sestava: Mates Šudoma (N), Honza Šudoma (L), David Jarůšek (S), Tonda Klohna (B,S), Vojta Slezák (S,B,U), Mates Hnát (U,S), Matěj Drdla (B), Martin Bureš (B).

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll