Šmejdi (VSSŠ): 2. místo v turnaji - zrajeme jako víno!!!

V tělocvičně ZŠ Felberova jsme v sobotu 29. března pořádali 4. ročník Memoriálu Zdeňka Randuly. Hostili jsme volejbalové kamarády ze svitavského a brněnského regionu, abychom propotili dresy a dobře si zahráli, vzpomněli si na dobrého kamaráda Zdeňka a nakonec se i pobavili.
Smíšená družstva, to znamenalo vždy nejméně dvě ženy na hřišti a „zbytek“ družstva? Přece muži v nejlepším věku, tedy alespoň čtyřicátníci. Boje to byly urputné a až na jeden případ (L. Šimek z družstva Jaruni - výron kotníku) skončily dobře, tím myslím bez újmy na zdraví. Systém každý s každým na dva vítězné sety byl časově náročný, ale vše jsme zvládli podle přesně propočítaného harmonogramu - organizace klapla, rozhodčí vydrželi. Hladoví a žízniví se občerstvovali v bufíku u Hanky a Vaška Pšeničkových – např. škvarková pomazánka opět neměla chybu!!! Na sportovní část navázala kulturní (jednostrannost, to přece není nic pro nás!) v resturaci Na Gruntě. Blíže nespecifikovaný gulášek se hojně zalíval pivečkem a prokládal tanečkem. Kdo se nestihl unavit na hřišti, mohl to dorazit na parketu.

Ale zpět ke sportu. S radostí oznamujeme všem „Šmejdím“ příznivcům, že Volejbalová sekce svitavských šmejdů dosáhla na historický úspěch – 2. místo!!!  To jsme si dali dárek! A je to dárek i Laďovi Nekvindovi – přece by nesponzoroval nějaké volejbalové „neumětely“. A úplně nakonec – díky všem, kteří jste jakkoliv pomohli – a za rok na 5. ročníku ahoj!               Milan Vaško - generální ředitel turnaje

 
Pořadí:           1. Blansko
                        2. Šmejdi Svitavy (VSSŠ)
                        3. Radiměř
                        4. Antik Svitavy
                        5. Jaruni Svitavy
                        6. Citroeni Boskovice
© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll