Sněhurka a 7 trpaslíků tentokrát bohužel body nedovezli

V předsváteční sobotu 27.10. 2018 jsme se jely porvat o body na palubovku lídra tabulky – Dolního Újezdu. Původně nás mělo jet 8, ale jelikož Káťu zasáhl nějaký vir nebo bacil, jela s námi pouze jako trenérka. Takže na hřiště nastoupilo nás 7 statečných. Baruška na liberu, Anička na náhře, Šárka na účku, Renča s Fiedler na bloku a Kika s Maki na smeči.

První set prvního zápasu jsme začaly dost rozpačitě. Soupeř potvrzoval své vedení v soutěži velmi kvalitním servisem a razantním útokem. Vzhledem k nízkému stropu tělocvičny jsme o dost bodů přišly právě tím, že jsme nebyly schopné balon dostatečně ztlumit. Soupeř se tedy velice rychle ujal vysokého vedení. Ke konci setu jsme se přeci jen vzchopily a začaly klást odpor. Náskok soupeře jsme tedy o něco stáhly, ale na nějakou vyrovnanou kocovkovou bitvu to nestačilo. Druhý set začal o něco lépe než ten první, v první půlce setu jsme se soupeřem celkem držely krok, ale bohužel v té druhé nám zase odešel příjem a soupeř začal utíkat. Třetí set se pro nás už od začátku nevyvíjel dobře, soupeř opět rychle odskočil, dovolil si prostřídat hráčky, které ovšem měly stejně kvalitní servis jako hráčky základní šestky. První zápas tedy poměrně rychle skončil výhrou domácích.

TJ Svitavy : TJ Sokol Dolní Újezd 0:3

Po velmi krátké pauze jsme nastoupily ke druhému zápasu. Sestava byla stejná jako ráno. První set opět začal špatně. Soupeř výborně podával a dělal si s námi na hřišti v podstatě co chtěl. Ve druhém setu už se nám povedlo nahrát více bodů, ale stejně to pořád nebyla ta hra, kterou umíme. Soupeř nás k ní bohužel nepustil. Třetí set byl od začátku vyrovnaný, v první polovině jsme se dokonce ujaly vedení my. Bohužel jsme o něj v koncovce setu přišly a soupeř si již konec setu kontroloval a zápas dovedl do vítězného konce.

TJ Svitavy : TJ Sokol Dolní Újezd 0:3

Bohužel se nám tato sobota vůbec nevyvedla tak, jak jsme si představovaly. Měly jsme v plánu soupeře potrápit více, ale tak snad se povede v druhé polovině sezóny. Příští sobotu přivítáme na domácí palubovce dalšího silného soupeře a sice Moravskou Třebovou. Budeme tedy potřebovat vaši podporu, proto dorazte v sobotu 3.11. v 10 a 13 hod do tělocvičny ZŠ Felberova. Těšíme se na Vás!

Za Svitavy hrály: Kristýna Kopečná, Barbora Smělá, Anička Loukotová, Anička Fiedlerová, Šárka Kučerová, Renča Odvárková, Maki Šauerová a jako trenérka jela Kačka Kroulíková

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll