Solidní výkon, ale na to se historie neptá...

K poslednímu dvojzápasu nastoupili naši ogaři na půdě Kerhartic - již jistého vítěze soutěže (televize, kamera, reportér - i já do ní mluvil a mimo jiné řekl, že naši sezónu hodnotím jako neúspěšnou). Soupeř bez nejlepšího smečaře (Křepela), my v s Vencou, Onďasem, Pajou, Péťou, Bubem a Burym.

První set naprostá katastrofa. Asi jsme ještě seděli v autě. Tajm bereme za stavu 0:5 a 6:16. Naskakuje Dolík. Na konci setu se lehce probouzíme. Od druhého dějství se obrázek hry trochu vyrovnává. Do poloviny setů držíme krok, ale koncovky opět v režii Kerhartic.

Druhý zápas již nabízel lepši podívanou z naší strany. Obraz hry se vyrovnal, některé výměny se zákroky v poli na obou stranách byly obravdu oku lahodící :-). Nám se dařilo více v útoku, soupeř v některých fázích hůře přihrával. Výsledkem byly setboly v prvních dvou setech a ve třetím vedení 19:12... Nakonec prohra 0:3. Co dodat...Sezóna končí. Hodnocení nechám na Mázovi... Kerharticím hodně štěstí do kvalifikace.

Kerhartice - Svitavy 3:0 (11, 21, 21) a 3:0 (25, 26, 23)