St. žáci: A-tým s plným počtem bodů, B-tým s nulou

Další kolo krajského přeboru starších žáků se uskutečnilo na půdě České Třebové II. Celý turnaj se odehrál na dvou kurtech ve velmi rychlém tempu, kdy se naše oba týmy střetly s Geodézií Česká Třebová a již zmíněným Sokolem ČT II.

Druhý tým opět sbíral zkušenosti. Bohužel soupeře příliš nepotrápil. Většina hráčů se nezlepšuje v základních herních činnostech a taky to dle toho vypadá. Byly ale i světlé okamžiky a to především od obou nahravačů (Honzové Kefurt a Kočvara).

Áčko splnilo cíl pro tento turnaj a zvitězilo 3x bez ztráty setu. Ale i zde bylo ke spokojenosti daleko. Zkoušeli jsme novou variantu sestavy s Vojtou Slezákem na postu diagonálního hráče. Z pohledu útočné síly týmu posun vpřed. Zaostáváme ovšem v přihrávce a mezihře. Přihrávající smečaři nedostatečně organizují příjem soupeřova podání. Nedařilo se ani na nahrávce. Výsledkem byly dvě vyrovnané koncovky setů s oběma třebovskými týmy (a to ČT II chyběl klíčový smečař). Musíme dále tvrdě pracovat.

Tímto bychom rovněž rádi poděkovali za podporu našim elévům, kteří zafandili cestou na nádraží z turnaje v přehazované. Další kolo již tuto neděli v hale Na Střelnici od 9:00 za účasti Lanškrouna, Litomyšle a obou svitavských družstev.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll