Starší žáci: Doba stříbrná pokračuje (díl pátý)

Od sezóny 2011/2012 beze změny a jako přes kopírák. Svitavy na druhém místě. Počtvrté za sebou za Českou Třebovou. Poslední turnaj sezóny tentokrát v Pardubicích.

My v 17 kouscích včetně trenérů vláčkem do nádherně opravené sokolovny. První utkání ovšem na tartanu ve vedlejší atletické hale. To bylo keců. Kde to hrajem, co to je za povrch. Asi chlapečci chtěli přijet v deset večer. Přál bych jim začít moje pionýrské začátky.

Nicméně turnaj jsme pojali jako přípravy na republiky. Béčko tvořené mladšími žáky posílené o jednoho zkušeného staršího borce dokázalo porazit Pardubice a potrápit Litomyšl (ztracené vedení ve třetim setu 12:10). Áčko hodně experimentovalo s posty,
vytěžování byli především hráči, kteří na poháru tolik nezasáhli do hry. Bilance 3 vítězství a jedna prohra (jak jinak s krajskými přeborníky).

V této kategorii nás čeká kvalifikace na MČR. Budeme hrát doma s vybojovaným právem pořadatelství z Českého poháru. V pětičlené skupině nás čekají Dansport Praha, Frýdek-Místek, Hradec Králové a Kladno. Postupují první tři. Jsme favority
a tuto roli už umíme přijmout. Přijďte 1. dubna do haly Na Sřelnici.

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll