Starší žáci opět druzí

Další kolo elitní skupiny krajského přeboru starších žáků tentokrát zorganizovala Česká Třebová. Naši borci odjížděli v silnější sestavě než v jaké se představili v domácí kvalifikaci a cílem bylo porazit domácí tým, Choceň a potrápit velmi silný Lanškroun.

Naše představy jsme naplnili tak z 90%. Jak proti Chocni, tak proti České Třebové kluci nepřipustili žádné překvapení a bez problému zvítězili vždy ve dvou setech. Proti Lanškrounu, který nastoupil bez svého klíčového útočníka, byl náš nástup více než impozantní, kde fungovala především souhra mezi nahravačem Honzou Kefurtem a smečařem  Kubou Dudychou. Lanškrounští ovšem neztratili trpělivost a postupně naše vedení 9:2 smazali a dovedli set do vítězného konce také díky 4 pokaženým servisům v kuse v koncovce setu . Druhé dějtsví už bylo pod kontrolou soupeře, kde se ukázala větší vyrovnanost a zkušenost protivníků ve spolupráci s naší nekvalitou na přihrávce.

Po druhém turnaji držíme bezpečně druhé místo. Další kolo až na konci října v Letohradě, který psotoupil z druhé skupiny.