Starší žáci přebornící kraje po sedmi letech již kolo před koncem

Předposlední kolo krajského přeboru žáků proběhlo pro naše týmy v Hronově, respektive Hradci Králové. Opět jsme se tedy museli rozdělit do dvou skupin. Tu hronovskou vedl Martin Kočvara (s dopravou pomohl pan Vízdal), tu hradeckou moje maličkost spolu s panem Prudilem. Tímto všem velké díky.

Začneme Béčkem. Pocity trenéta byly více než pozitivní, Kluci se prostě zepšují. Jsou poznat zkušenosti z Českého poháru. Borci porazili Vysoké Mýto a Hronov, nestačili pouze na Rychnov ve třech setech. Ve druhé výkonnostní skupině jsme druzí, sedmí v mezikrajském přeboru a celkem čtvrtí v kraji pardubickém.

Elitní tým zavítal do Hradce. Odehrál jednoznačná představení s Lanškrounem, Třebovou a Dřevěnicí. Totálně jsme ale zkolabovali proti Hradci. Přeházeli jsme pro toto utkání sestavu, vedli až o osm bodů v první setu, ztratili nakonec i vedení 22:15. Deka ve druhé dějství i přes návrat k základu byla přiliš těžká. Na druhou stranu další cenná zkušenost. Před finálovým turnajem, který bude hostit hala Na Střelnici v neděli 17. března, držíme první místo s velkým náskokem. Ve své podstatě to znamená již nyní titul přeborníků kraje pardubického po dlouhých 7 letech.

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll