Starší žáci: Šestým rokem stříbrní

V neděli 25. března byl ve Svitavách ukončen megaturnajem za účasti deseti týmu mezikrajský přebor krajů královohradeckho a pardubického. Opět se systém soutěže vrátil k modelu, kdy se v jarní části potkávaly nejlepší týmy obou krajů. Pro nás to znamenalo spoustu kvalitních utkání v konfrontaci týmů ze špice Českého poháru a nakonce čtvrté místo ve finálové skupině, znamenající po odečtu stříbrné medaile v našem kraji. 

V soutěži samotné jsme dokázali porážet pouze Českou Třebovou II. Sice jsme ostatní týmy silně trápili a uhráli pár setů. Na vítězství to ale nestačilo. Snad se nám veškerá zranění a nemoci již budou vyhýbat a my ukážeme vzrůstající tendenci na kvalifikaci o mistrovství republiky, které je vrcholem celé sezóny. Uchazečů letos bude uritě hodně jak ukázoval Český pohár.

Béčko nabíralo cenné zkušenosti a ve druhé výkonostní kupině obsadili čtvrté místo. Na závěrečném turnaji již kliuci trápili i družstva hrající na začátku sezóny o třídu lépe, což je dobrým příslibem pro příští sezónu, kdy ročník 2004 vpadá velmi nadějně.

Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením za účasti vedoucíh soutěží obou krajů Lídy Haraštové a Jakuba Lejska.

Výsledky zde: www.cvf.cz/souteze/soutez/

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll