Štěstíčko odešlo a zamíchalo kartami

Od minulé soboty uplynulo již mnoho sluncí, ale o reportáž nepřijdete přátelé! Nemám moc času a nestíhám. Omlouvám se tedy za veliké zpoždění. Zápasy jsme oderáli doma, ale štěstíčko nám chybělo. Hrát nemohl zraněný Bubu (naražený malíček) a tak jsme do hry vpustili Pipina. Ten se však ve druhém setu zranil (výron velikosti vodního melounu) a náhradou za něj byl pouze nemocný Burry. Nebylo mi do smíchu...

TJ Svitavy A - VK Litomyšl A  2:3 (25,-21,-23,18,-10), 0:3(-19,-19,-17)

První zápas jsme sice prohráli, ale řekl bych, že herně byl nejkoukatelnější. K vidění byly pohotové akce při vykrývání, dobrá práce v poli i na síti a se soupeřem jsme hráli velmi vyrovnanou hru i přes to, že se nám ve druhém setu za stavu 1:1 zranil Pipin. Ve hře nám dokonce nebránila ani naše tradiční nervozita a divácky byl zápas velice zajímavý. Škoda, že jsme v tie-breaku nedokázali ovládnout hru, možná by to ovlivnilo i druhý match.

Ve druhém zápase se divákovi mohlo zdát, že hraje úplně jiný tým. Naše výkony byly nestabilní, přestalo se nám dařit na příjmu a tím odešla většina herních činností. Tím pádem se dostavila i výše zmiňovaná nervozita a psychika týmu šla tak říkajíc do kopru. Výsledky setů naštěstí nejsou tak žalostné, jako hra samotná. Teď jen doufám, že v Hlinsku nás to nepoloží a že urveme důležité body!

Závěrem jen dodám, že ostatní družstva remizovala, což nás ze třetího místa šouplo až na pátý flek. V neděli 27.11. hrajeme poslední zápas v tomto roce a to v Hlinsku.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/2025', '', '172.20.0.29', 0, 'e0mdlj9ihto9vihm21hd6c54csfpc8fl', 0, 1711716233) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174