Stříbro a těsně brambora...

V neděli 18. dubna sehráli naši Tygři a Aligátoři poslední turnaj krajského přeboru v přehazované. Družstva A a B vyrazila do Poličky a družstvo C se nakonec vydalo do Litomyšle, ačkoliv byl původně plánován výlet vlakem do České Třebové.

Družstvo A ve složení Štěpán Hlaváček, Petr Češka, Filip Siekiera a tentokrát Matěj Novák (Tygr, opora céčka v minulých kolech) odehrálo svůj standard, v turnaji obsadilo 3. místo a bez problémů udrželo výborné 2. místo v celkovém pořadí KP. Za výkony v celé sezóně si kluci stříbrné medaile určitě zaslouží.

Družstvo B ve složení Lukáš Siekiera, Dominik Kocián, Martin Kiss,Vojta Švihel a Lukáš Havelka odehrálo nejlepší turnaj v celém ročníku a obsadilo výborné 5. místo. Kluci až do posledních zápasů bojovali o celkové 3. místo mezi chlapci a byť se jim to nakonec nepodařilo (ve vzájemném zápase byli kluci ze Třebové lepší), celkové čtvrté místo v krajském přeboru je velice dobrý výsledek.
Obě družstva zasluhují pochvalu od trenéra za předvedené výkony.

V Céčku se nám kromě Vítka Jakubce a Lukáše Jansy opět objevili Pavel Peterka a Jakub Kočvara, úplnou premiéru mají za sebou Honza Sedláček a Dan Benko. Na výkonu chlapců bylo nezvyklé složení znát. Krásné momenty střídaly ty slabší. Ostatní družstva byla lepší zejména v útoku, obrana je chlouba celého týmu. Velkou pochvalu si zaslouží Vítek s Lukym a Kuba. Chlapci nakonec v turnaji obsadili 9. místo, v celkovém hodnocení uhájili náskok před Céčkem kluků z České Třebové a skončili na 8. místě. Většina chlapců (Tygrů) bude hrát přehazovanou ještě dvě (Kuba s Danem tři) sezóny, takže letos to bylo na rozkoukání a příště? To budete koukat!!! :-)

David a Pavlína

 

Stříbrné "A": Štěpán Hlaváček, Matěj Novák, Petr Češka, Filip Siekiera

 

"B": Martin Kiss, Lukáš Havelka, Dominik Kocián, Vojta Švihel, Lukáš Siekiera

 

Svitavské naděje pohromadě

 

Medailisté letošního ročníku KP v přehazované, do Svitav se vezlo zlato (dívky) a stříbro (chlapci). Celkem se zúčastnilo 24 týmů.

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll