Tak jsme se těch 6 bodů konečně dočkaly!

V sobotu 25.1. jsme se v příšernou ranní hodinu vydaly vstříc dalšímu dvojzápasu. Tentokrát do Chvaletic, od kterých jsme doma schytaly dvojitou porážku, což jsme jim hodlaly vrátit. Povedlo se!

Do prvního zápasu nastoupila Anička na náhře, Kika na účku, Světla s Luckou na smeči, Evka s Fiedler na bloku a Baruška na liberu. První set byl hned od začátku vcelku vyrovnaný, ani jeden z týmů neměl moc šanci vytvořit si nějaký větší náskok. Set tedy dospěl až do nervydrásající koncovky, kdy jsme byly úspěšnější my a bereme první set 26:24. Ve druhém setu přišla klasicky menší krize. Soupeř začal dominovat na servisu a my nebyly schopné ho na příjmu zpracovat, když už se povedlo, nezvládl se odútočit balón. Zkusily jsme i změnu, kdy na účko šla Renča, bohužel to nestačilo, soupeř srovnává na 1:1. Ve třetím setu Renča na účku zůstala, a i když byl průběh tohoto setu dost nahoru a dolů podařilo se nám ho dotáhnout do vítězného konce, tentokrát až stavem 28:26! I do čtvrtého setu zůstala sestava stejná, protože vítězná sestava se nemění! V posledním setu jsme vládly my a ve velké pohodě ho dovedly do vítězného konce!

TJ Svitavy : TJ Energetik Chvaletice 3:1

Po pauze, během které jsme se vydatně posilnily svačinkami z domova a buchtou od Evči jsme nastoupily do druhého zápasu. Sestava byla stejná jako ráno v prvním setu. A celý druhý zápas byl jako přes kopírák s tím prvním. V prvním setu se nám podařilo dokráčet až do vyrovnané koncovky, kde však opět přálo štěstí nám a dostáváme se do vedení 1:0. Ve druhém setu byla opět menší krize na příjmu a soupeři se povedlo srovnat na 1:1. Ve třetím setu se soupeř snažil navázat na svůj úspěch ve druhém setu, my jsme však zkusily vsadit na střídání, kdy šla Renča na smeč místo Lucky a povedlo se. Soupeře změna v sestavě zaskočila, ovšem v koncovce se opět vzchopil a dostaly jsme se opět do vypjaté koncovky. Díky bohu, jsme ji ustály a po vítězství 28:26 se dostáváme do vedení 2:1. Čtvrtý a zároveň poslední set byl opět zcela v naší režii, kdy jsme i druhý zápas dovedly do vítězného konce a odvážíme si tak z půdy soupeře plný počet bodů!

Z dvojité výhry za plný počet bodů máme obrovskou radost! Pochvala patří všem holkám, hlavně za skvělý servis, který opravdu držíme hodně vysoko, což je super. Už jen ten příjem vyladit no…

Každopádně bychom vás chtěly pozvat na náš předposlední domácí zápas v této sezóně, který se uskuteční 1.2. 2020 od 10:00 v tělocvičně ZŠ Felberova! Tak doufáme, že nás dorazíte podpořit!

Za Svitavy hrály: Kika Kopečná, Anička Loukotová, Anička Fiedlerová, Evka Šmejcová, Renča Odvárková, Světla Barešová, Barča Smělá a Lucka Dědková.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/4172', '', '172.20.0.29', 0, 'a7b7cjn0e49g6b2olcprgr9g4bhecq45', 0, 1713570340) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174