Tento víkend bohužel bez bodu.

V neděli 26.11. jsme cestovaly na zápas do Žichlínku. Vezli jsme si s sebou i skvělého fanouška (Lukyho od Kíši), který nás podporoval celé dva zápasy. Jelo nás celkem 7, tentokrát bez libera.

K prvnímu zápasu nastoupila Klárka na náhru, Renča – účko, Evča s Kíšou na blok a Kika s Terkou na smeč. Celý první set nás provázely nemalé problémy. Jelikož jsme nebyly zvyklé na tak malou tělocvičnu a nízký strop, trvalo celý první set, než jsme se s tím srovnaly. Získal ho tedy soupeř poměrem 25:14. Ve druhém setu už to bylo trochu lepší, víc jsme se rozehrály a nedělaly tolik zbytečných chyb. Bohužel koncovka se nepovedla, a tak i druhý set získal soupeř – 25:21. Třetí set byl skoro totožný s prvním, nic se nedařilo, soupeř nás doslova drtil podáním a když už se povedl příjem nedokázaly jsme zakončit. Takže i třetí set (25:13) a tím i celý první zápas získal soupeř.

TJ Svitavy : TJ Žichlínek 0:3

Do druhého zápasu jsme nastoupily s menší změnou v sestavě: na postu nahrávačky nastoupila Renča, na bloku Evča s Jarmi, na smeč šla Kíša s Terkou a na postu univerzálky hrála Kika. První set byl opět takový trochu chaotický a koncovku jsme si opět prohrály vlastními chybami. První set tedy poměrem 25:16 získal soupeř. Druhý set byl velice vyrovnaný, dařil se příjem a hlavně servis. Díky dlouhé šňůře podání od naší univerzálky jsme si získaly náskok a dotáhly set do vítězného konce 25:21! (Nerada chválím sama sebe, ale dostala jsem to od týmu rozkazem, pozn. autorky) Rozjeté a s touhou urvat další set jsme nastoupily ke třetímu dějství. V tom se bohužel zase nedařilo a tentokrát nám tu dlouhou šňůru podání oplatil soupeř. Takže třetí set bral Žichlínek poměrem 25:15. Do čtvrtého setu jsme nastoupily s tím, že chceme urvat aspoň bod. Celý set byl od začátku vyrovnaný, opět přišla naše šňůra na podání. (Opět od naší univerzálky a opět jsem dostala rozkaz se pochválit, pozn. autorky) V koncovce nás však dohnaly vlastní chyby a soupeř měl trošku štěstí, takže i tento set získal pro sebe – 25:19 a i za druhý zápas bere 3 body.

TJ Svitavy : TJ Žichlínek 1:3

Tahle neděle pro nás byla zklamáním. Toužily jsme přidat další body do tabulky, ale bohužel se nedařilo. Pořád nám dělá problémy příjem a hra v poli je občas dost chaotická. Na těchto chybách se pokusíme do příští soboty zapracovat abychom se vám mohly předvést v tom nejlepším světle. Ano správně, příští sobotu 2.12. hrajeme na ZŠ Felberova od 10:00 s ženami z Letohradu. Takže doufáme, že nás přijdete podpořit!

Za Svitavy hrály: Kika Kopečná, Renča Odvárková, Evča Šmejcová, Klárka Dvořáková, Terka Kissová, Terka Motálková a Jarmi Dopitová

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/3762', '', '172.20.0.29', 0, '9rgq5pq5ujn3k1tkgh3q09a5bvobsbup', 0, 1713533378) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174