Turnaj "10 let haly Na Střelnici" ve výsledcích (+ tři další fotky a diplomy)

Skupina A

1. TJ Svitavy - TJ Turnov 2:0 (17, 14)
2. Slavia Hradec Králové - VSC Zlín 2:0 (15, 11)
3. TJ Turnov - VSC Zlín 0:2 (-13, -23)
4. TJ Svitavy - Slavia Hradec Králové 2:0 (16, 14)
5. Slavia Hradec Králové - TJ Turnov 2:0 (13, 18)
6. VSC Zlín - TJ Svitavy 0:2 (-12, -25)

                                          

                                                 

Tabulka skupiny A

1. TJ Svitavy               3  3  0  0  6: 0  6
2. Slavia Hradec Králové 3 2 0 1 4: 2 4
3. VSC Zlín 3 1 0 2 2: 4 2
4. TJ Turnov 3 0 0 3 0: 6 0

Skupina B

1. VK Aero Odolena Voda - Sokol Mnichovo Hradiště 2:0 (6, 11)
2. ŠSK Beskydy - Slavia Liberec 1 2:0 (18, 18)
3. Sokol Mnichovo Hradiště - Slavia Liberec 1 0:2 (-26, -19)
4. VK Aero Odolena Voda - ŠSK Beskydy 2:0 (10, 14)
5. ŠSK Beskydy - Sokol Mnichovo Hradiště 2:0 (24, 20)
6. Slavia Liberec 1 - VK Aero Odolena Voda 0:2 (-11, -14)

Tabulka skupiny B

1. VK Aero Odolena Voda     3  3  0  0  6: 0  6
2. ŠSK Beskydy 3 2 0 1 4: 2 4
3. Slavia Liberec 1 3 1 0 2 2: 4 2
4. Sokol Mnichovo Hradiště 3 0 0 3 0: 6 0

Skupina C

1. SK Kometa Praha - MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (17, 21)
2. VK KCTM Vysočina - SK Prosek Praha 2:0 (24, 17)
3. MŠK Vranov nad Topľou - SK Prosek Praha 2:0 (14, 13)
4. SK Kometa Praha - VK KCTM Vysočina 2:0 (17, 15)
5. VK KCTM Vysočina - MŠK Vranov nad Topľou 0:2 (-11, -13)
6. SK Prosek Praha - SK Kometa Praha 0:2 (-18, -20)

Tabulka skupiny C

1. SK Kometa Praha          3  3  0  0  6: 0  6
2. MŠK Vranov nad Topľou 3 2 0 1 4: 2 4
3. VK KCTM Vysočina 3 1 0 2 2: 4 2
4. SK Prosek Praha 3 0 0 3 0: 6 0

Skupina D o 1. - 6. místo

1. TJ Svitavy - Slavia Hradec Králové 2:0 (16, 14) - ze základní části
2. Aero Odolena Voda - ŠSK Beskydy 2:0 (10, 14) - ze základní části
3. SK Kometa Praha - MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (17, 21) - ze základní části
4. Slavia Hradec Králové - SK Kometa Praha 1:1 (18, -21)
5. TJ Svitavy - Aero Odolena Voda 2:0 (22, 19)
6. MŠK Vranov nad Topľou - ŠSK Beskydy 1:1 (22, -19)
7. SK Kometa Praha - Aero Odolena Voda 0:2 (-13, -19)
8. Slavia Hradec Králové - MŠK Vranov nad Topľou 1:1 (23, -13)
9. TJ Svitavy - ŠSK Beskydy 2:0 (16, 21)
10. ŠSK Beskydy - SK Kometa Praha 1:1 (-19, 23)
11. TJ Svitavy - MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (13, 20)
12. Slavia Hradec Králové - Aero Odolena Voda 0:2 (-14, -17)
13. Aero Odolena Voda - MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (14, 12)
14. ŠSK Beskydy - Slavia Hradec Králové 1:1 (-17, 25)
15. SK Kometa Praha - TJ Svitavy 0:2 (-14, -21)

Tabulka skupiny D

1. TJ Svitavy               5  5  0  0 10: 0 10
2. Aero Odolena Voda 5 4 0 1 8: 2 8
3. SK Kometa Praha 5 1 2 2 4: 6 4
4. Slavia Hradec Králové 5 0 3 2 3: 7 3
5. ŠSK Beskydy 5 0 3 2 3: 7 3
6. MŠK Vranov nad Topľou 5 0 2 3 2: 8 2

Skupina E o 7. - 12. místo

1. TJ Turnov - VSC Zlín 0:2 (-13, -23) - ze základní části
2. Sokol Mnichovo Hradiště - Slavia Liberec 1 0:2 (-26, -19) - ze základní části
3. VK KCTM Vysočina - SK Prosek Praha 2:0 (24, 17) - ze základní části
4. VSC Zlín - SK Prosek Praha 0:2 (-23, -24)
5. TJ Turnov - VK KCTM Vysočina 0:2 (-19, -17)
6. Sokol Mnichovo Hradiště - SK Prosek Praha 0:2 (-15, -18)
7. Slavia Liberec 1 - VK KCTM Vysočina 0:2 (-19, -21)
8. TJ Turnov - SK Prosek Praha 1:1 (19, -20)
9. Slavia Liberec 1 - VSC Zlín 0:2 (-11, -19)
10. Sokol Mnichovo Hradiště - VK KCTM Vysočina 2:0 (16, 14)
11. VSC Zlín - Sokol Mnichovo Hradiště 2:0 (20, 17)
12. TJ Turnov - Slavia Liberec 1 0:2 (-12, -11)
13. Slavia Liberec 1 - SK Prosek Praha 1:1 (22, -18)
14. Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Turnov 1:1 (-20, 23)
15. VK KCTM Vysočina - VSC Zlín 0:2 (-16, -23)

Tabulka skupiny E

1. VSC Zlín                 5  4  0  1  8: 2  8
2. SK Prosek Praha 5 2 2 1 6: 4 6
3. VK KCTM Vysočina 5 3 0 2 6: 4 6
4. Slavia Liberec 1 5 2 1 2 5: 5 5
5. Sokol Mnichovo Hradiště 5 1 1 3 3: 7 3
6. TJ Turnov 5 0 2 3 2: 8 2

Konečné pořadí turnaje:

1. TJ Svitavy, 2. VK Aero Odolena Voda, 3. SK Kometa Praha, 4. Slavia Hradec Králové, 5. ŠSK Beskydy, 6. MŠK Vranov nad Topľou, 7. VSC Zlín, 8. SK Prosek Praha, 9. VK KCTM Vysočina, 10. Slavia Liberec 1, 11. Sokol Mnichovo Hradiště, 12. TJ Turnov

Individuální ocenění

Nejlepší smečař: Martin Hladík (VK Aero Odolena Voda)
Nejlepší blokař: Vladimír Mikulenka (SK Kometa Praha)
Nejlepší nahrávač: Adam Čížek (TJ Svitavy)
Nejužitečnější hráč: Tomáš Antol (MŠK Vranov nad Topľou)
Nejlepší trenér: Jakub Lejsek (Slavia Hradec Králové)

Souhrnná zpráva z turnaje včetně všech diplomů je ke stažení zde.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll