Turnaj generací se vydařil

V sobotu proběhla dlouho očekávaná událost. Na antukových kurtech za krásného volejbalového počasí byl odehrán Turnaj generací a zároveň proběhlo setkání bývalých i současných hráček, trenérů, funkcionářů. Zahájení proběhlo v devět hodin za účasti jedné ze zakladatelek oddílu paní Bedřišky Stündlové a pronesení pár úvodních slov Jany Dostálové a Marcely Sezemské, následovala fotodokumentace a losování skupin. První utkání byla zahájena kolem desáté hodiny, finále bylo dohráno kolem 16. hodiny.

Předně velké díky chlapům a chlapcům, kteří se kolem nás v sobotu motali, ať už v bufetu, nebo na kurtech (Laďa, Luďa, Mirek, Jirka Johy, Lišák, Benkič, Štěpán, Adam, Šimon, Mirďas, Filip, Luky, Sekki a hlavně Jára - DÍKY). Dále děkujeme společnosti Movos za hmotnou podporu turnaje výrobky Mr. Grico.

Do hry zasáhlo 10 družstev rozdělených dle složení týmů do dvou skupin. V neaktivní části turnaje, kde mohla být maximálně jedna dosud závodně hrající hráčka na place, soutěžily čtyři týmy - ročníky 1973, 1979, 1982 a Cecilky poskládané ze všech dříve narozených, které si "na to" ještě troufly. V aktivní části turnaje bylo rozlosováno šest týmů (1985-88, 1995, 1997, 1998, 2001 a dále složený tým 2000 a ml.žákyň) do dvou základních skupin, třetí ze skupin hrály o 5. místo, první a druzí pak do kříže o postup do finále, následně pak vítězové o 1. místo a poražení o třetí místo.

Pořadí turnaje:

Neaktivní:
1. Kam s ním?
2. Cecilky
3. Kozi
4. 73

Aktivní:
1. Stále mladé a krásné
2. VoSy
3. Krásky
4. Gazelky
5. Zmrzliňačky
6. Ještěrky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll