Turnaj školních volejbalových kroužků

V úterý a ve středu se konaly v hale již tradiční turnaje dětí navštěvující volejbalové kroužky na základních školách. V úterý hráli třeťáci (11 družstev) a čtvrťáci (8 družstev) oranžový minivolejbal, ve středu prvňáci (16 družstev) a druháci (18 družstev) žlutý minivolejbal.

Velké poděkování patří všem rozhodčím a pořadatelům, bez nichž by uspořádání takové velké akce nebylo možné, a dále také všem vedoucím školních kroužků, kteří se o volejbalový potěr starají.

Pořadí v turnaji

úterý 25.2.2014 - oranžový minivolejbal - 3. třídy

1. Endmani - Jan Kefurt, Adam Laštovička (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Krocani - Petr Krch, Lukáš Vacek, Štěpán Juřík, David Hruška (ZŠ T.G.Masaryka)
3. Kočky - Eliška Petrová, Zuzana Haraštová (ZŠ Felberova)
4. Surikaty - Markéta Kloudová, Aneta Benešová (ZŠ Felberova)
5. Real Madrid - František Lašek, Matěj Paukert (ZŠ Opatov)
6. Štěňata - Michal Kýr, Adam Urbanský, Richar Částek (ZŠ Opatov)
7. Papoušci - Aneta Koldová, Aneta Broulíková, Adriana Vachutková (ZŠ Opatov)
8. Piráti - Karel Tóth, Daniel Dohnal, David Král (ZŠ T.G. Masaryka)
9. Pumy - Vojtěch Rozlívka, Ondřej Bartoš (ZŠ Felberova)
10. Český styl - Adam Báča, Jan Vízdal, Sulaiman Almasalma (ZŠ Riegrova)
11. Lvíčata - Ema Tibitanzlová, Veronika Pauková (ZŠ Felberova)

úterý 25.2.2014 - oranžový minivolejbal - 4. třídy

1. Vrahouni - Matěj Šudoma, Marek Milota (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Kostry - Miloslav Ovad, Martin Daniš, Vojtěch Velecký (ZŠ T.G.Masaryka)
3. Opatováci - Hugo Charvát, Josef Chlup, Kristýna Kysílková (ZŠ Opatov)
4. Holky - Tereza Žáková, Veronika Samková (ZŠ Felberova)
5. Volejbalistky - Kateřina Žáková, Nikola Hillerová (ZŠ Felberova)
6. Gepardi - Patrik Kaplan, Tomáš Polák (ZŠ Felberova)
7. Ninja Girls - Renata Dobešová, Nikol Kišacová, Tereza Bočkajová (ZŠ T.G.Masaryka)
8. Tygři - František Bulva, Jáchym Tibitanzl (ZŠ Felberova)

středa 26.2.2014 - žlutý minivolejbal - 1. třídy

skupina A
1. Myšky 3 - Karolína Bočková, Nela Konečná, Patricie Krenarová (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Myšky 5 - Adála Mauerová, Tereza Meluzínová, Agáta Sehnalová, Nikola Prusáková (ZŠ T.G.Masaryka)
3. SuperBlesk - Natálie Prokopová, Natálie Makovská (ZŠ nám. Míru)
4. Pejsci - Samuel Polanský, Denis Nedoma, Jan Ondrůšek (ZŠ Riegrova)
5. K.O. Boys - Tomáš Mazanec, Petr Novák (ZŠ Sokolovská)
6. Hello Kitty - Aneta Nečasová, Adéla Burešová (ZŠ Felberova)
7. Myšky 1 - Daniel Karpeles, Tereza Kolouchová (ZŠ T.G.Masaryka)
8. Sluníčka - Aneta Zavoralová, Adéla Slaníková (ZŠ Felberova)

skupina B
1. Rytíři - Vojtěch Roznětínský, Daniel Hořínek (ZŠ Felberova)
2. Gormiti - Domink Fejt, Ondřej Kočvara (ZŠ Felberova)
3. Kočky - Nikola Karbašová, Barbora Janků (ZŠ Felberova)
4. Myšky 2 - Barbora Bulvová, Šárka Smékalová, Marie Novotná (ZŠ T.G.Masaryka)
5. Myšky 4 - Martin Smékal, Filip Jansa (ZŠ T.G.Masaryka)
6. Myšky 6 - Jaroslav Kovář, Michal Tóth, Adam Brázda, Tomáš Datinský (ZŠ T.G.Masaryka)
7. Koťátka - Karolína Štěrbová, Barbora Jebousková, Leona Vtelenská (ZŠ Opatov)
8. Rychlý holky - Kateřina Lenochová, Katrin Kotinská, Tereza Běťáková (ZŠ nám. Míru)

středa 26.2.2014 - žlutý minivolejbal - 2. třídy

skupina A
1. Leopardi - Matěj Žilinčík, Filip Šimek (ZŠ Sokolovská)
2. Orlové - David Zeman, Tomáš Bryška (ZŠ Felberova)
3. Real Madrid - Vojtěch Poláček, Veronika Lněničková (ZŠ Riegrova)
4. Žraloci - Julie Poláková, Kateřina Trávníčková (ZŠ Felberova)
5. Pejsci - Štěpánka Dobešová, Michaela Zvárová, Štěpán Hájek (ZŠ T.G.Masaryka)
6. Kočičky - Magdaléna Komůrková, Andrea Zatloukalová (ZŠ Sokolovská)
7. Motýlci - Elena Kroutilová, Karolína Táborská (ZŠ Felberova)
8. Parťáci - Jonáš Zelený, Eliška Císařová, Daniel Šafařík (ZŠ Riegrova)
9. Koníci - Eliška Pallová, Klaudie Burešová (ZŠ nám. Míru)

skupina B
1. Tygři - Matěj Valentovič, Matěj Konopáč (ZŠ Sokolovská)
2. Balls - Mikuláš Ingr, Andreas Brauner (ZŠ Sokolovská)
3. Hradec - Edita Doubková, Nela ??? (ZŠ Hradec)
4. Upíři - Martin Bureš, Patrik Jordán (ZŠ Felberova)
5. Tygři - Eliška Horáková, Ondřej Bobek (ZŠ Felberova)
6. Borci - Jakub Lédl, Martin Spěvák, Martin Šudoma (ZŠ T.G.Masaryka)
7. Trpaslíci - Lucie Zlinková, Nikola Vladíková (ZŠ Felberova)
8. Orli - Ondřej Benda, Ondřej Motl (ZŠ nám. Míru)
9. Kočičky - Tereza Krištofová, Nikola Kreslová (ZŠ Riegrova)

Turnaj 3. tříd - útočí Honza Kefurt (Endrmani)

Turnaj 3. tříd - vyhlášení vítězů, radují se Endrmani

Turnaj 1. a 2. tříd.

Turnaj 2. tříd - útočí Daniel Šafařík (Parťáci), v obraně vyčkávají Vojtěch Poláček a Veronika Lněničková (Real Madrid).

Další fotografie z obou turnajů: 3.-4. třídy, 1.-2. třídy a ještě taky tady.

Nyní mají volejbalové kroužky opět čas na trénování a zlepšování svých dovedností. Další turnaje se budou konat až v květnu: 13. května 2014 - 3. a 4. třídy, 14. května - 1. a 2. třídy.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll