Turnaj smíšených družstev pod taktovkou Papriček

Poslední červencová sobota patřila, již tradičně, turnaji MIXŮ. I přes to, že jsme letos museli družstva odmítat, jsme se opět sešli v počtu 15družstev. Protože minulý rok si některá družstva stěžovala, bylo potřeba vymyslet nový herní systém. Opět byl zajištěn dostatek kvalitních utkání (a opět se našli ti, kterým se to líbilo méně….). Vítěz ročníku 2015, Drink Team, se zřekl nasazení pro rozřazovací utkání, a tak se nasazený tým losoval, padlo to na Kule. V předkole tedy proti sobě nastoupila družstva dle losu a byla nasazena do pavouka podle předem daného klíče. Tím se v prvním kole utkala družstva poražených a vítězů a rozřadila se podle výsledku do horní a spodní části pavouka.

Počasí nám letos vyšlo na jedničku, nebylo ani vedro, ani zima, nepršelo. Bohužel byl turnaj spojen s mnoha zraněními, která se objevila již po zahájení turnaje. Dva kotníky a dvě kolena, to je letošní bilance. Všem zraněným přejeme brzké uzdravení bez následků!

Letos poprvé se hrálo finále bez účasti místních hráčů. Sehrála je družstva Papriček (Brno) a Kulí (Liberec). Po náročném boji si pro vítězství došlo družstvo Papriček.
Za nejlepšího hráče byl vyhlášen Vašek Michálek (Papričky) a nejlepší hráčkou se již podruhé stala Eva Beránková (Kule). Letošní Miss Elvis získala Vendula Svobodová (Old Times).

Už teď se těšíme na příští ročník!

Pořadí:
1. Papričky
2. Kule
3. Drink Team
4. Maori Battalion
5. Bang
6. Jarovské smeče
7. Old Times
8. VLLAKK
9. Vikingové
10. Smajlíci
11. C Team
12. Vydláci
13. Šimone
14. Antik
15. Big Bang

Opět musíme poděkovat všem zúčastněným, organizátorům a pomocníkům za hladký průběh turnaje a také samozřejmě obrovské díky klukům do stánku, kteří se o nás tak krásně starali, abychom neměli ani hlad, ani žízeň. DĚKUJEME!

J+K+P

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll