Turnaj v minipřehazované - Polička 16.3.2008

V neděli 16.3.2008 se naše dvě družstva děvčat zúčastnila v Poličce turnaje v přehazované mladších dívek rok narození 1999 a mladší. Byl to turnaj, jak ho nazvali v Poličce pro volejbalová miminka. Turnaje se zúčastnilo 9 družstev.

Hemžení děvčat po tělocvičně na ZŠ Masaryka bylo úžasné. Do toho výkřiky tatínků, hrej to tam kde nikdo nestojí a hlavně vítězné pokřiky děvčat po dobře odehraném míči, kdy soupeřky míč nechytly a ten spadl na zem.

Naše družstvo A, které turnaj vyhrálo, hrálo v sestavě: Dynková Jana, Fiedlerová Anička, Junková Eva, Kociánová Kateřina a Weisová Lenka. Na postu  kapitána se děvčata pravidelně střídala. Děvčata neprohrála ani jeden zápas.

Družstvo B, které skončilo na 5.místě, hrálo v této sestavě: Bolcárová Michaela, Dědková Klára, Nespěšná Karolína, Palatková Sára a Štulpová Julie. Mimo Míšy Bolcárové, která už má několik turnajů za sebou, ostatní děvčata hrála na turnaji poprvé v životě a hrála dobře. Děvčata 3 zápasy vyhrály a jeden remizovaly. Všechna děvčata dostala cenu od pořadatelů a od trenérů pochvalu za předvedenou hru. Trenéři: Kryštůfek Jiří a Ševčíková Zdena a jejich pomocníci: Kryštůfková Jana a Štulpová Dáša.       

                                                                 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll