Tygři a 3. kolo KP v přehazované

V neděli 15. ledna vyrazilo ve třech autech deset Tygrů na další kolo krajského přeboru v přehazované. Tentokrát do Chvaletic. Ráno nás sice (stejně jako silničáře) překvapila sněhová nadílka, ale jinak cesta byla suchá, místy mokrá a ve Chvaleticích jaro - po sněhu ani památky.

V připravené hale nás čekalo změněné rozlosování, protože nepřijela dvě družstva z Lanškrouna (letos už se na poslední chvíli měnil rozpis dvakrát ze tří turnajů), ale alespoň jsme byli dřív doma.

Áčko ve složení Dan Benko, Matěj Novák a Vojta Švihel opět potvrdilo roli favorita, turnaj vyhrálo a zatím je v krajském přeboru bez porážky.

Béčko ve složení Kuba Kočvara, David Maruš a Tonda Pelíšek dvakrát prohrálo, přesto kluci obsadili výborné druhé místo.

Céčko ve složení Kuba Žižka, Vojta Nespěšný, Josef Meluzín a Kuba Kopřiva dohánělo výškové manko bojovností a obsadilo velice dobré šesté místo.

V celkovém pořadí KP nám patří první, druhé a zřejmě šesté místo, ještě nemám k dispozici oficiální výsledky.

Další turnaj nás čeká 12. února, jedeme do České Třebové a tentokrát oblíbeným vlakem, ve kterém je dostatek prostoru, takže nebudu muset smlouvat výměnu
dvou členů posádky auta za pět nemluvících, jako tomu bylo po cestě do Chvaletic:-)). Na zpáteční cestu jsem vyměnil jednoho, ale bylo znát, že Tygři jsou opravdu tým:-)).

Ještě musím poděkovat svým nedělním asistentům a řidičům Luďkovi a Zdenálovi.

David

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll