Tygří série pokračuje

V neděli 12. února odehráli Tygři 4. kolo krajského přeboru v přehazované. Smečka osmi Tygrů se tentokrát vydala do České Třebové. Rychlík přijel dokonce dříve, ale i tak na nás čekala už nachystaná hala, takže po půl deváté mohly začít líté boje.

K utkáním našich borců máme tentokrát pouze krátké hodnocení - pochvala pro všechny.

Áčko ve složení Matěj Novák, Dan Benko a Vojta Švihel prodloužilo svou sérii vítězných zápasů a kluci jsou nadále v krajském přeboru bez porážky v čele celkového pořadí.
Béčko ve složení Kuba Kočvara, David Maruš a Tonda Pelíšek zvládlo turnaj výborně a s jednou prohrou a jednou remízou obsadilo druhé místo, kteréborcům patří i celkově.
Céčko vzhledem k nemocem hrálo pouze ve dvou a Vojta Nespěšný s Kubou Žižkou si zaslouží zvláštní pochvalu. Ač pouze ve dvou, zvládli všechna utkání na jedničku, příkladně bojovali a s bilancí 4 výhry, 4 prohry a 1 remíza obsadili výborné šesté místo a stejné umístění jim patří i celkově. A tak spontánní oslavné letadlo, jaké předvedl po vybojované remíze s naším Béčkem Vojta Nespěšný, jsme už dlouho neviděli, kéž by to užívání si radosti vydrželo borcům co nejdéle.

Poslední turnaj KP nás čeká 25. března v Lanškrouně a tentokrát vezmeme i rodiče, protože se budou předávat medaile a diplomy.

David a Luděk

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll