V extralize kadetů naděje žije

Omluva za pozdní raport, nicméně alespoň krátce ještě zpět k turnaji extraligy kadetů, který pořádal svitavský oddíl v hale Na Střelnici  hned první víkend v únoru. Akce se účastnily kromě domácích dále výběry z České Třebové, Karlovarska, Sokolova a Českých Budějovic.

Cíl mise byl postup do vyšší výkonsotní skupiny, což se nakonec z druhého místa podařilo. Celkové vystoupení ale za 2, jelikož se nám nepovedl poslední zápas s Českými Budějovicemi, kdy nám set stačil k prvenství, ale postupně...

Prvíní, velmi důležité, utkání proti sousedům z České Třebové bylo tradičně vyrovnané. Soupeř solil servis, což mu především první set vycházelo a po zásluze získal tuto sadu. Od druhé se naštěstí karta začala obracet i díky většímu počtu nevynucených chyb soupeře jak na servisu, tak i na útoku. Vítězíme 3:1.

Karlovarsko bylo v sobotní podvečer před skvělou kulisou snadnějším soustem a za 65 minut končíme první den s 6 body v tabulce pravdy. První nedělní proti Sokolovu se nám rovněž dařilo. Soupeř bojoval hlavně s plachtícím podáním a my znovu brali 3 body ve třech setech.

Jelikož v dalším kole Třebová po velmi dobrém výkonu porazila favorita turnaje České Budějovice, bylo jasné, že máme postup v kapse. Nevím zda to kluky uspokojilo, ale Budějky byly v tomto duelu jednoznačně lepší. Netrápil je prakticky vůbec náš servis, na ztrátu útočili zcela bez problémů. Prohra 0:3, celkově druhé místo a příští kolo v Praze na Proseku. Jsme na 16. místě, tedy prvním barážovém. Poslední dva turnaje musíme skončit co nejvýše. Ztráta na týmy před námi velká, ale pořád to máme ve svých rukou.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/4185', '', '172.20.0.29', 0, 'geei9g6nv976qejetkojt73qs596nkjb', 0, 1713531984) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174