V KP II zatím odehráno pouze s Výprachticemi

Začátkem září byla zahájena nejvyšší antuková soutěž mužů - Krajský přebor II. třídy. Oproti soupeřům mají svitavští muži odehráno pouze jediné dvojutkání s Výprachticemi, které se hrálo v sobotu 1. září. Další dvě dvojutkání s Poličkou a se Žamberkem byla na žádost našich soupeřů odložena. Zápasy s Poličkou se hrají v pátek 28. září, termín utkání se Žamberkem zatím nebyl stanoven.

TJ Svitavy - Sokol Výprachtice 0:3 (-20, -21, -16), 0:3 (-19, -20, -20)

1. kolo KP II mužů, sobota 1. září 2007 na hřišti za Národním domem ve Svitavách.

K utkání jsme se sešli téměř kompletní až na Vencu, který nemohl pomoci svým spoluhráčům, protože musel zrovna v době utkání bourat zeď na baráku!!!

Začali jsme dobře a zpočátku jsme favorita přehrávali. Od poloviny prvního setu, se však začala projevovat zkušenost a sehranost našeho soupeře, který letos sestoupil z KPI. Mysleli jsme, že je potrápíme více, ale nezadařilo se.

Dobře v našem týmu zahrál Pipin, který se vrátil po delší době, ve které absolvoval operaci kolene. Dařilo se mu zejména na přihrávce. Zato na postu druhého smečaře jsme se nemohli najít. Prostřídali jsme zde všechny tři další hráče schopné hrát na smeči (Bury, Dolík, Máňa), ale ani jeden se nechytl. Nedařilo se ani na účku tradičnímu bijci Onďasovi, kterého od druhého setu druhého utkání nahradil Dolík. Poté se přeci jen naše hra na tomto postu stabilizovala, kýžený zvrat to však nepřineslo.

Sestava: Zdenál, Pipin, Máňa, Melis, Kloby, Dolík, Onďas, Haťa, Šejdy, Máza a Bury.

Rozhodčí Dostál z Moravské Třebové.

Hráno bez karet.

Další zápas sehrají svitaští muži již zítra (v sobotu 22. září) od 10:00 proži Litomyšli. Hraje se na hřišti za Národním domem, v případě nepříznivého počasí v tělocvičně ZŠ Felberova.

Na fotografii, kterou pořídil Johnny, se Onďas snaží úderem do lajny překonat soupeřovu obranu na síti.