V pralese první vítězství

Tak nám začala sezóna... Po rozpadu chlapů jsme pro naše juniory a zbytek věrných přihlásili KPII a v den svitavské pouti vyzvali nestárnoucí tým Výprachtic. Počasí otřesné, vítr, zima, k ránu ještě déšť. Kurt ale solidně připraven a šlo se na věc.

My se šesti juniory a dvěma matadory (Pipin a Macík) začali hodně nepřesně hlavně na přihrávce, což se v tomto počasí dalo předpokládat. Hra se postupně zpřesnila a s vyjímkou druhého setu jsme byli lepším týmem. Sestava se Zoikim na náhře, Lukinem na účku, Koncem a Palloušem na bloku, Macíkem a Pipinem na kůlech a Terkou na liberu. Vítězství 3:1.

Do druhého utkání šel na náhru Dan a Nikouš se posunul na smeč. Bohužel jsme byli hodně nepřesní v prvním míči a Dan na nahrávce střídal geniální nahrávky s těmi podprůměrnými. První dva sety trága... Třetí set v naší režii, ale koncovka se dá prohrát i když vedete o 4 body. Takže porážka 0:3. Příští týden opět doma Lanškroun.

PS: V den utkání by měl Elvis 49 roků. Popřáli jsme mu tam nahoru a dali si nějakej rumíček na jeho zdraví. On měl tam nahoře určitě větší mejdan...

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll