Víkend ve znamení barevného minivolejbalu v České Třebové

Druhý turnaj barevného minivolejbalu v této sezóně se konal o víkendu 10. - 11. ledna v České Třebové v tělocvičně Na Skále. V sobotu se hrál žlutý a oranžový minivolejbal a v neděli červený a modrý.

žlutý minivolejbal - skupina A
1. Dolní Újezd C
2. Svitavy dívky B (Nikola Karbašová, Natálie Makovská)
3. Polička B
4. Lanškroun chlapci A
5. Svitavy dívky E (Vendula Motálková, Denisa Trávníčková, Kateřina Kloudová)
6. Česká Třebová C
7. Polička A
8. Česká Třebová F
9. Svitavy chlapci C (Denis Zezula, Petr Novák, Adam Brázda, Samuel Polanský)
10. Lanškroun dívky C
žlutý minivolejbal - skupina B
1. Svitavy dívky A (Kateřina Hnátová, Adéla Burešová)
2. Svitavy chlapci A (Daniel Karpeles, David Kulhánek, Martin Smékal)
3. Chvaletice A
4. Dolní Újezd D
5. Svitavy dívky F (Zuzana Švihelová, Alice Doubková)
6. Lanškroun dívky A
7. Česká Třebová D
8. Svitavy dívky C (Lucie Pišínová, Kateřina Olšánová)
9. Lanškroun dívky D
žlutý minivolejbal - skupina C
1. Dolní Újezd B
2. Svitavy chlapci B (Filip Jansa, Jaroslav Kovář, Vilém Karal)
3. Dolní Újezd E
4. Česká Třebová A
5. Svitavy dívky D (Barbora Němcová, Natálie Prokopová, Michaela Řiháková)
6. Lanškroun dívky B
7. Česká Třebová E
8. Česká Třebová B
9. Dolní Újezd A
oranžový minivolejbal - skupina A
1. Svitavy chlapci A (Matěj Valentovič, Filip Šimek, Mikuláš Ingr)
2. Lanškroun chlapci A
3. Svitavy dívky B (Eliška Císařová, Anna Tláskalová)
4. Česká Třebová D
5. Vysoké Mýto B
6. Dolní Újezd B
7. Lanškroun dívky C
8. Česká Třebová A
oranžový minivolejbal - skupina B
1. Lanškroun dívky A
2. Lanškroun chlapci B
3. Svitavy dívky A (Nela Doubková, Nela Pavlišová)
4. Česká Třebová B
5. Svitavy dívky D (Nikola Vladíková, Kateřina Trávníková)
6. Svitavy chlapci B (Ondřej Benda, Tomáš Dostálek)
7. Dolní Újezd C
8. Vysoké Mýto C
oranžový minivolejbal - skupina C
1. Dolní Újezd A
2. Lanškroun dívky B
3. Česká Třebová C
4. Lanškroun chlapci C
5. Svitavy dívky C (Tereza Bednářová, Tereza Olšánová)
6. Česká Třebová E
7. Svitavy chlapci C (Jonáš Zelený, Vojtěch Poláček, Tomáš Künzel)
8. Vysoké Mýto A
červený minivolejbal - skupina A
1. Lanškroun chlapci A
2. Svitavy D (Ema Žáková, Karolína Petrželová)
3. Litomyšl B
4. Česká Třebová B
5. Svitavy B (Zuzana Chaloupková, Kristýna Vostřelová)
6. Svitavy F (Emma Konečná, Eliška Petrová)
7. Vysoké Mýto E
8. Lanškroun dívky A
9. Vysoké Mýto A
10. Česká Třebová B
červený minivolejbal - skupina B
1. Česká Třebová C
2. Česká Třebová A
3. Litomyšl A
4. Svitavy C (Lucie Bálková, Valentýna Pavlišová)
5. Svitavy E (Veronika Nováková, Zuzana Haraštová)
6. Svitavy A (Barbora Pekařová, Klára Chaloupková)
7. Litomyšl C
8. Česká Třebová D
9. Lanškroun chlapci B
10. Vysoké Mýto B
11. Vysoké Mýto C
modrý minivolejbal - skupina A
1. Svitavy A (Nikola Justová, Šárka Šimková, Kateřina Tesařová, Magdaléna Vostřelová)
2. Polička A
3. Česká Třebová A
4. Lanškroun B
5. Česká Třebová C
6. Chvaletice B
7. Svitavy C (Aneta Vyskočilová, Tereza Bohuňovská, Markéta Zemanová)
8. Vysoké Mýto A
9. Dolní Újezd B
modrý minivolejbal - skupina B
1. Česká Třebová D
2. Lanškroun C
3. Česká Třebová B
4. Polička C
5. Svitavy B (Klára Melicherová, Sabina Bukáčková, Natálie Krátká, Karolína Syrová)
6. Chvaletice A
7. Dolní Újezd A
8. Lanškroun A
9. Polička B

Série turnajů barevného minivolejbalu se nyní přesune do Svitav. Turnaj se uskuteční v neděli 1. února od 14:00 v hale Na Střelnici.

Kompletní fotogalerie je na volejbalovém facebooku.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll