Vítězem městské ligy 2017 je Old Crew

semifinále B1: Pozdní sběr - Antik 0:3 (-21, -18, -23)
semifinále B2: Jiskra Brněnec - Sněženky a machři 1:3 (24, -19, -20, -14)
semifinále A1: Old Crew - C Team 3:1 (22, -20, 19, 14)
semifinále A2: TJ Nesmečujem - Maori Battalion 3:1 (22, -24, 17, 22)

o 9. místo: Jaruni - Unicorns 3:1 (8, 16, -16, 21)
o 7. místo: Pozdní sběr - Jiskra Brněnec 0:3 (-24, -21, -10)
o 5. místo: Antik - Sněženky a machři 2:3 (19, 22, -19, -15, -18)
o 3. místo: C Team - Maori Battalion 3:1 (-22, 20, 18, 12)
o 1. místo: Old Crew - TJ Nesmečujem 3:1 (-16, 23, 17, 18)

Pořadí městské ligy 2017: 1. Old Crew, 2. TJ Nesmečujem, 3. C Team, 4. Maori Battalion, 5. Sněženky a machři, 6. Antik, 7. Jiskra Brněnec, 8. Pozdní sběr, 9. Jaruni, 10. Unicorns

Individuální ceny:
Miss MVL 2017: neuděleno
Veterán MVL 2017: Petr Maruš (TJ Nesmečujem)
Cena Fair play MVL 2017: Jakub Pavlík (Old Crew)
Junior MVL 2017: Vojtěch Švihel (TJ Nesmečujem)
Nejlepší hráč MVL 2017: Ondřej Ehrenberger (Old Crew)

Více fotek z finálového zápasu a ze závěrečného ceremoniálu je na facebooku městské volejbalové ligy.

Historické přehledy

Vítězná družstva městské ligy:
1988: ZV ROH TOS
1989: ZV ROH TOS
1990: TOS
1991: TOS
2000: Kongo 2000
2001: Kongo
2002: Kosy
2003: Drink Team
2004: Klobásy
2005: Drink Team
2006: Sněženky a machři
2007: Drink Team
2008: Semtamáci
2009: Sněženky a machři
2010: C Team
2011: C Team
2012: C Team
2013: GHE
2014: GHE
2015: Sněženky a machři
2016: Sněženky a machři
2017: Old Crew

Počet vítězství:
4x TOS, Sněženky a machři
3x Drink Team, C Team
2x Kongo, GHE
1x Kosy, Klobásy, Semtamáci, Old Crew

Individuální ocenění:
Miss
2001: Nejlepší hráčka: Iva Svobodová (Panteři)
2002: Nejlepší hráčka: Helena Janotová (Drink Team)
2003: Nejlepší hráčka: Helena Janotová (Drink Team)
2004: Nejlepší hráčka: Kateřina Sezemská (Basket)
2005: Jana Kohlová (Drink Team)
2006: Nejlepší hráčka: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2007: Nejlepší hráčka: Dalimila Urbánková (Výletníci)
2008: Soňa Zámečníková (Antik 2)
2009: Nejlepší hráčka: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2010: Martina Burešová (Jelita a kroupy)
2011: Iva Kusá (MišMaš)
2012: Iva Kusá (MišMaš)
2013: Simona Císařová (Antik)
2014: Hana Pachovská (Maori Battalion)
2015: Kateřina Vávrová (Radiměř)
2016: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2017: neuděleno

Veterán
2002: Josef Veselský (Antik)
2008: Petr Lána (Šmejdi)
2010: Jindřich Trecha (Antik řecký)
2011: Václav Liška st. (Jelita a kroupy)
2012: David Švihel (Jaruni)
2013: Karel Radimecký (Jiskra Brněnec)
2014: Tomáš Kolouch (Jelita a kroupy)
2015: Milan Alexa (Pozdní sběr)
2016: Pavel Korčák (Antik)
2017: Petr Maruš (TJ Nesmečujem)

Cena Fair play
2002: Stanislav Svoboda (Kosy)
2006: Lucie Mičolová (Drink Team), Stanislav Svoboda (Supr)
2007: Dušan Reis (Radiměřáci)
2008: Robin Šauer (Maori Battalion)
2010: Robin Šauer (Maori Battalion)
2011: Petr Siekiera (Sněženky a machři)
2012: Viktor Nováček (Maori Battalion)
2013: Milan Alexa (Pozdni sběr)
2014: Kristián Janoušek (GHE)
2015: Pavel Musil (Drink Team)
2016: Lukáš Siekiera (TJ Nesmečujem)
2017: Jakub Pavlík (Old Crew)

Junior
2002: Jakub Holas (Vosy)
2008: Miroslva Odvárka (Ďábli)
2010: Volejbalové naděje - cena Jiřího Popelky: David Pišín (Ďábli), Alexandr Jedlička (S abecedou kozy jedou)
2011: Markéta Šrůtková (Gymnázium)
2012: David Kvapil (Jestřábi)
2013: Adam Čížek (GHE)
2014: Adam Tomášek (Aligátoři)
2015: Adam Čížek (Maori Battalion)
2016: Filip Siekiera (TJ Nesmečujem)
2017: Vojtěch Švihel (TJ Nesmečujem)

Nejlepší hráč
1991: Miroslav Gálik (???)
2000: Pavel Strniště (Kongo 2000)
2001: Miroslav Gálik (Kongo)
2002: Robert Rössler (Kosy)
2003: Miloslav Kopřiva (Kosy)
2004: Marek Huschka (Klobásy)
2005: Dušan Reis (Radiměř)
2006: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2007: Jaroslav Ovad (Sněženky a machři)
2008: Jana Hamáčková (Semtamáci)
2009: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2010: Leoš Dvořák (C Team)
2011: Jan Jirmann (C Team)
2012: Tomáš Rotschein (C Team)
2013: Adam Čížek (GHE)
2014: Alexandr Jedlička (GHE)
2015: Jaroslav Ovad (Sněženky a machři)
2016: Blahoslav Kašpar ml. (Sněženky a machři)
2017: Ondřej Ehrenberger (Old Crew)

Do roku 2009 nemělo udělování individuálních cen jasná pravidla. V těchto letech byly uděleny ještě tyto ceny:
2002:
Nejlepší nováček: Robin Šauer (Expres)
2003:
Největší zlepšení: Petr Báča (Drink Team)
2004:
Nejlepší nováček: Jan Kilian (Klobásy)
2007:
Nejlepší nahrávač: Martin Flígl (Výletníci)
Nejlepší bratrská dvojice: Josef a Roman Simonovi (Výletníci)
Nejlepší trenér: Pavel Šudoma (Výletníci)
2009:
Manager roku: Pavel Korčák (Antik 1, Antik 2)
Nejlepší nahrávač: Leoš Dvořák (C Team)
Cena Českého červeného kříže: Jaruni

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll