Vítězství ve všech skupinách

Svitavský turnaj barevného minivolejbalu se konal v sobotu 8. února 2020 v hale Na Střelnici. Přihlásilo se celkem 47 družstev (103 dětí), 12 do žlutého minivolejbalu 1. tříd a mladších, 16 do žlutého minivolejbalu 2. tříd a 19 do oranžového minivolejbalu. Ze Svitav se zúčastnilo 23 družstev (49 dětí), která dokonale využila domácího prostředí a zvítězila ve všech sedmi skupinách.

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina A tabulka.pdf
1. Svitavy A (Vojtěch Brandejs, Kristýna Kružíková)
2. Lanškroun A
3. Svitavy E (Lucie Brandová, Tereza Sýsová)
4. Žichlínek
5. Svitavy C (Karolína Ducháčková, Marie Hochová)
6. Lanškroun C

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina B tabulka.pdf
1. Svitavy D (Eliška Hochová, Alžběta Vlachová)
2. Lanškroun D
3. Lanškroun B
4. Svitavy B (Sára Kučerová, Martin Zacpal)
5. Svitavy F (Zuzana Hejkalová, Lukáš Navrátil)
mimo soutěž: Polička

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina A tabulka.pdf
1. Svitavy B (Monika Prusáková, Tereza Vyskočilová)
2. Letohrad A
3. Svitavy D (Tereza Horáková, Lucie Felklová, Marie Stodolová)
4. Žichlínek
5. Svitavy H (Ella Krchňavá, Nella Valičková)
6. Letohrad C
7. Svitavy F (Kimika Krátká, Lenka Pospíšilová)
8. Lanškroun

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina B tabulka.pdf
1. Svitavy A (František Sychra, Jakub Vomáčka)
2. Chvaletice
3. Svitavy E (Kateřina Kroulíková, Laura Straková)
4. Svitavy C (Kristýna Blahová, Tereza Havelková)
5. Letohrad B
6. Polička
7. Svitavy I (Tomáš Augusta, Ondřej Opatřil)
8. Svitavy G (Klára Koubková, Adéla Němcová)

oranžový minivolejbal - skupina A tabulka.pdf
1. Svitavy B (Tereza Kolářová, Karolína Rouchalová)
2. Polička C
3. Žichlínek D
4. Lanškroun B
5. Svitavy E (Matěj Navrátil, Adéla Rosičová)
6. Žichlínek A

oranžový minivolejbal - skupina B tabulka.pdf
1. Svitavy F (Štěpán Augusta, Daniel Ducháček)
2. Polička A
3. Polička D
4. Letohrad
5. Svitavy C (Jakub Havelka, Vanessa Maková)
6. Žichlínek B

oranžový minivolejbal - skupina C tabulka.pdf
1. Svitavy G (Daniel Brandejs, Eliška Vyskočilová)
2. Lanškroun A
3. Svitavy A (Ondřej Datinský, Patrik Zacpal)
4. Svitavy D (Michaela Lachmanová, Michaela Motyčková, Klára Pavlišová)
5. Polička B
6. Svitavy H (Monika Pelíšková, Viktorie Šimková, Nela Vyhlídalová)
7. Žichlínek C

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll