Vydřený bod z Hradce

Třetím hracím dnem pokračovala liga juniorek, my již podruhé vyjížděli za soupeřkami, tentokrát do Hradce Králové a to až na 11. hodinu. Střídání s místními ženami hrajícími KP však nakonec nebylo tak zlé, když bylo možné využít hřiště po utkání 1. ligy žen. V nominaci samé mladé pušky, z devíti závodnic pouze dvě juniorky a to prvoroční.

Již při rozcvičování to vypadalo, že podle výšky spíše patříme na kurty blíže ke vchodu, kde se hrál KP mladších žákyň. Soupeřky byly silově i výškově někde jinde. V prvním zápase to bylo nemastné neslané, hlavně tiché, nejisté na přihrávce, poté jsme naráželi na srovnanou vysokou obranu na síti. První utkání jednoznačně pro soupeřky, skóre 17,13,17.

Do druhého utkání razantní zásah do sestavy. Zřejmě asi zabralo i vynikající Štulpovské tiramisu, ale během prvního setu nás soupeř rozhodně nemohl poznat. Popravdě, ani trenéři. Bojovný výkon doplněný o radovačku. Zlomovými byly ve vítězných setech naše bodové šňůry na servisu, kdy Kristýna oba sety výrazně potáhla v koncovce. Ve čtvrtém setu se nám také dařilo, Míša podávala krásně, soupeřky byly pod hodně tlustou dekou...sedmý servis (další eso) byl posouzen pro překročení 8 vteřin jako chyba. No nevím, jestli v sedmém setu hráčka podává jinak, než v předchozích šesti setech. Ve zlomových momentech byl v tento set :-) osud proti nám.

V tiebreaku jsme stále dotahovali, z marného 9:13 na nadějných 12:13 opět servisem, tentokrát Filča, nicméně správně volený oddechový čas soupeře a následná chyba na servisu málem způsobila infarkt na trenérské lavici...

Po prvním zápase byl ten druhý nádherný, čert vem body, ale holky si pochvalu fakt zaslouží, nerada vyzdvihuji, ale tentokrát to fakt Kristýně sedlo!!!

Sestava:

Bolcárová, Fiedlerová, Kladivová, Kratochvílová, Krejčí, Mizerová, Šimková, Štulpová, Žáková.

Pavlína, David a pan Štulpa

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll