Vypečený konec sezóny nejmladších přípravek

Včera bylo na kurtech rušno více, než je obvyklé. Zdena Ševčíková sem svolala k ukončení sezóny své ovečky z dívčí i chlapecké části oddílu. Dostavilo se přes 50 dětí, které byly rozděleny do čtyř kategorií.

Mateřská školka a první třídy hrály žlutý volejbal. Druháci a třeťáci hráli oranžový. Turnaje však byly pro jednotlivé skupiny oddělené. Děti se domlouvaly mezi sebou, s kým budou hrát a jak se budou jmenovat. V MŠ hrálo 5 týmů, prvňáci se porovnali do šesti družstev, druháků bylo výrazně více, ale posunutím nadějí od Zdeničky do starších jsme získali krásných sedm a sedm týmů v obou kategoriích. Na hřišti se tak hemžili Simpsonovi, Policie, Teroristi, Pokémoni, Delfíni, Žirafky, Surikaty, Superholky, Hvězdy, Borci, NHL, Myšárna, Volejbalisti....

A počasí bylo v úterý obzvláště vypečené! Kromě MŠ se žádný turnaj nedohrál, všichni sice bojovali, ale vedro bylo opravdu únavné a vůně párků tak lákavá, že děti neodolaly.

Na závěr každý "závodník" obdržel výbornou perníkovou medaili z dílny paní Doubkové. Snědlo se i všech 85 bezlepkových párků, takže vše dopadlo na jedničku!

Děkujeme všem za účast a za pomoc.

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll