Výprachtice - čtvrtek - 7. den

Ještě poznámka ke včerejšku: Přemýšleli jsme o nějakém překvapení, tak jsme domluvili návštěvu dvou reprezentantek. Konečně jsme se ve středu odpoledne dočkali. Dorazila nedávno sestavená dvojice Wendy a Bary. S beruškami strávily odpoledne a kromě ukázek volejbalového umění s nimi pokecaly a pořídily fotodokumentaci. Některé fotky pak v noci přidaly na naše stránky.

Čtvrtek
Dopoledne berušky plnily poslední disciplíny "Železné berušky" - skákaly přes švihadla, házely z kleku "medicinbalem" a mladší dokončily K-test. Na oběd byl kuřízek, brambory a okurky. Po poledním klidu jsme hledali místního farmáře, který berušky pozval podívat se na telátka, koníčky, ... Hledali jsme marně. Naštěstí jsme narazili aspoň na salaš místního bači, který nám ochotně své stádo oveček ukázal. Po svačině došlo na turnaje - v přehazce a červeném minivolejbalu.
Večerní vyhodnocení soutěží, turnajů a disciplín, rozdávání diplomů, cen a následný kulturní program, to všechno berušky tak vyčerpalo, že byl pak v chalupě za čtvrt hodiny klid. My jsme pak i tento den zakončili několika partičkami karet a jako berušky se jdeme "svalit" na karimatky do spacáků.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll