Výprachtice - sobota - druhý den

První noc, která by se určitě hodila Alfredu Hitchcockovi do kteréhokoliv hororu, máme šťastně za sebou. Své udělalo úmorné vedro a dusno, zbytek dokonaly některé pidiberušky. Však my na ně vyzrajeme, dávám tomu maximálně dva dny!
Ráno byl nával u nástěnky, protože bylo nutné rozluštit, co je dlabačka, co šúrovačka, kokodáková polívka, ťaj, či jam, ... A pak už nastalo chystání na první trénink. To bych vám přála vidět. Začaly jsme s pořádným zpožděním, protože: tři nenašly gumičky do vlasů, jedna hledala brýle (měla je na hlavě), některé si nenatočily pití, další zapomněly jít na záchod, třem byly "ukradeny" botasky a čtyři se divily, že mají mít v botaskách ponožky. Nakonec jsme odtrénovaly, co jsme chtěly, osprchovaly se a spořádaly výborný oběd. Poobědový klídek přišel vhod asi víc dospělým, ale ono se to změní...
Odpoledne obloha zčernala a všichni jsme se těšili na bouřku, déšť a blesky. Jenže - zase se nic nekonalo. Všechna voda (i kroupy) prý spadla na Sucháči. Tak jsme aspoň vyhnali berušky zchladit se do potoka. Po svačině (výborná bábovka z domácí Simoniny kuchařské produkce) holky zase řádily s balony, mladší (1.-2. třída) měly turnaj, starší (3. třída) trénovaly postavení v přehazované. Po večeři odjely Terezka a Kačka Olšánovy domů. Teď máme večer her a soutěží - pořádný rambajs! A druhá noc je na spadnutí - že by ještě Hitchcock? Uvidíme!!!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll