Výsledky Českého poháru - I.kolo v Českých Budějovicích

Zpráva o prvním turnaji ČP žáků 2010 – 2011 4. – 5.12 2010-11  Přidány odkazy na ubytování v Praze a také na školu, kde budeme 29. - 30. 1. 2011 hrát!

Druhou osmičku uspořádalo VK České Budějovice. Výsledky jednotlivých utkání jsou v přiložených tabulkách. Z první osmičky sestoupila družstva VK Aero Odolena Voda a USK Slavia Plzeň a naopak do ní postoupila družstva TJ Svitavy a VK KCTM Vysočina.Z druhé osmičky sestoupila družstva Slavia Hradec Králové a VK České Budějovice B a naopak do ní postoupila družstva VK Kladno-Tuchlovice a VSC Zlín.Ze třetí osmičky sestoupila družstva SKV Ústí nad Labem a Slavia Liberec 1 a naopak do ní postoupila družstva Sport Rychnov nad Kněžnou a VSK ISŠTE Sokolov.
 
Pořadí družstev po prvním turnaji:

  1.SKV Brno    31 bodů
  2.VK Č.Budějovice A   30
  3.ČZU Praha A   29
  4.Lokomotiva Česká Lípa A  28
  5.VK DHL Ostrava   27
  6.SK Kometa Praha   26
  7.VK Aero Odolena Voda  25
  8.USK Slavia Plzeň   24
  9.TJ Svitavy    23
10.VK KCTM Vysočina  22
11.VK Znojmo-Přímětice  21
12.Jiskra Ústí nad Orlicí  20
13.ŠSK Beskydy Frýdek-Místek 19
14.VO Příbram    18
15.Slavia Hradec Králové  17
16.VK Č.Budějovice B   16
17.VK Kladno-Tuchlovice  15
18.VSC Zlín    14
19.VK Ervěnice   13
20.VK Sokol Česká Třebová 2  12
21.ČZU Praha B   11
22.TJ Nový Jičín   10
23.SKV Ústí nad Labem    9
24.Slavia Liberec 1     8
25.Sport Rychnov nad Kněžnou    7
26.VSK ISŠTE Sokolov    6
27.TJ Agro Cheb     5
28.SK Prosek Praha     4
29.VSK Český Krumlov    3
30.SK Přerov      2
31.Lokomotiva Česká Lípa B    1

     Druhý turnaj ČP uspořádá ve dnech 29.-30.ledna 2011 pro první osmičku ČZU Praha, pro druhou ŠSK Beskydy Frýdek-Místek, pro třetí Sport Rychnov nad Kněžnou a pro čtvrtou Lokomotiva Česká Lípa.

  1 2 3 4 5 6 7 8 míče    
II.Osmička ČB Svitavy HK Příbram Znojmo Vysočina Ústí Beskydy sety Body Pořadí
1   40-50 30-50 44-63 32-50 24-50 33-50 35-50      
VK Č.Budějovice B   0-2 0-2 1-2 0-2 0-2 0-2 0-2 1-14 7 16
2 50-40   50-31 59-48 52-45 50-40 50-29 50-28      
TJ Svitavy 2-0   2-0 2-1 2-0 2-0 2-0 2-0 14-1 14 9
3 50-30 31-50   24-50 39-50 61-58 51-39 47-56      
Slavia Hradec Králové 2-0 0-2   0-2 0-2 1-2 2-0 0-2 5-10 9 15
4 63-44 48-59 50-24   50-32 33-50 39-50 44-50      
 VO Příbram 2-1 1-2 2-0   2-0 0-2 0-2 0-2 7-9 10 14
5 50-32 45-52 50-39 32-50   35-50 50-35 50-36      
VK Znojmo-Přímětice 2-0 0-2 2-0 0-2   0-2 2-0 2-0 8-6 11 11
6 50-24 28-50 58-61 50-33 50-35   31-50 50-34      
VK KCTM Vysočina 2-0 0-2 2-1 2-0 2-0   0-2 2-0 10-5 12 10
7 50-33 28-50 39-51 50-39 35-50 50-31   57-57      
Jiskra Ústí n.O. 2-0 0-2 0-2 2-0 0-2 2-0   2-1 8-7 11 12
8. 50-35 28-50 56-47 50-44 36-50 34-50 57-57        
ŠSK Beskydy 2-0 0-2 2-0 2-0 0-2 0-2 1-2   7-8 10 13

 

http://www.motelgrado.cz/

http://www.fzsbrdickova.cz/ 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll