Začala jarní část KP přípravek chlapců

Ve stínu Mistrovství ČR žáků, barevného minivolejbalu a městské ligy zahájil nenápadně jarní antukovou sezónu i krajský přebor v trojkovém minivolejbale. První kolo se hrálo v neděli 6. května. S týmy A a B jel vlakem do České Třebové Petr Češka starší, tým C hrál svá utkání v Lanškrouně. A protože se obě naše družstva v Třebovské skupině umístila na sestupových pozicích, čekalo nás tuto neděli pořádání skupiny B s plným zastoupením Svitav, tj. za účasti družstev A, B a C a jednoho týmu z České Třebové.

Za tým C nastoupili tentkrát mladší chlapci ročníků 2001 (Jakub Kočvara, Matěj Novák a Vojta Švihel) a a nevedli si proti starším vůbec špatně. Je zde vidět kvalitní práce trenérů Davida Švihela a Luďka Šimka. Při některých akcích našich mladých nadějí si vedle mě stojící trenér starších žáků Jirka Kabelka pochvalně mručel pod vousy.

Týmy A (Petr Češka a Filip Siekira) a B (Filip Siekiera a Jirka Simon) splnili povinnost a postoupili zpět do skupiny A. Obě družstva si musela poradit s absencí spoluhráčů a nastupovala pouze ve dvojici.

Další kolo pořádáme ve Svitavách v neděli 27. května a na hřišti ZŠ Riegrova tentokrát přivítáme obě skupiny KP přípravek chlapců.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll