Závěrečný turnaj barevného minivolejbalu 2018/2019 v Lanškrouně

Poslední turnaj seriálu barevného minivolejbalu Pardubického kraje se hrál o víkendu 6. - 7. dubna v Lanškrouně. V sobotu hrály mladší kategorie - žlutý minivolejbal (bez rozlišení na 1. a 2. třídu) a oranžový minivolejbal a v neděli hrály starší kategorie červený a modrý minivolejbal.

Náš oddíl byl tradičně nejpočetnější a vyslal do bojů 16 družstev žlutých, 15 družstev oranžových, 5 družstev červených a 6 družstev modrých volejbalistů.

žlutý minivolejbal, skupina A
1. Svitavy C (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová)
2. Svitavy I (Karolína Novotná, Denisa Štoudková)
3. Letohrad A
4. Lanškroun A
5. Svitavy M (Štěpán Augusta, Tomáš Augusta, Matěj Žižka)
6. Vysoké Mýto B
7. Svitavy E (Vanessa Maková, Samuel Miška)
8. Česká Třebová C
9. Žichlínek B

žlutý minivolejbal, skupina B
1. Svitavy J (Dominika Ilčíková, Michaela Lachmanová)
2. Lanškroun B
3. Svitavy F (Ondřej Datinský, Pavel Rezler, Patrik Zacpal)
4. Žichlínek A
5. Svitavy P (Daniel Ducháček, Jakub Kovář, Matyáš Stečínský)
6. Dolní Újezd A
7. Vysoké Mýto C
8. Svitavy N (Ella Krchňavá, Adéla Onderková, Karolína Ondříčková, Lucie Simonová)
9. Letohrad C

žlutý minivolejbal, skupina C
1. Svitavy A (Daniel Brandejs, Tomáš Pešina, Tomáš Kadlec)
2. Svitavy O (Štěpán Kotas, Adam Šauer, Jakub Vomáčka)
3. Dolní Újezd B
4. Svitavy G (Michaela Hrušková, Kateřina Marková)
5. Česká Třebová A
6. Polička B
7. Svitavy D (Jolana Bruesenbauchová, Jana Kacálková)
8. Svitavy K (Anna Onderková, Denisa Popová)

žlutý minivolejbal, skupina D
1. Svitavy B (Sofie Málková, Eliška Vyskočilová)
2. Chvaletice
3. Letohrad B
4. Svitavy H (Michaela Motyčková, Karolína Rouchalová)
5. Polička A
6. Vysoké Mýto A
7. Česká Třebová B
8. Svitavy L (Alžběta Luňáčková, Monika Pelíšková, Nela Vyhlídalová)

oranžový minivolejbal - skupina A
1. Svitavy C (Rozarie Bulvová, Vanessa Gruberová)
2. Lanškroun A
3. Lanškroun E
4. Svitavy D (Pavel Boček, Maxim Jílek, David Karpíšek)
5. Svitavy L (Petr Němec, Tomáš Svojanovský)
6. Polička D
7. Svitavy H (Karolína Aldrfová, Zuzana Oskorypová)
8. Dolní Újezd
9. Polička B

oranžový minivolejbal - skupina B
1. Česká Třebová A
2. Lanškroun C
3. Polička C
4. Svitavy B (Kateřina Karpelesová, Viktorie Vykutilová)
5. Polička E
6. Svitavy E (Nikol Elčknerová, Zuzana Patočková)
7. Pardubice A
8. Svitavy I (Martin Hazucha, Hikaru Krátký)
9. Svitavy M (Vojtěch Kalas, Petr Špaček)
oranžový minivolejbal - skupina C
1. Svitavy A (Jakub Dobiáš, Michael Karpeles)
2. Svitavy F (Vendula Pavlišová, Kateřina Pelzová)
3. Svitavy N (Šimon Janalík, Petr Švihel)
4. Lanškroun B
5. Česká Třebová B
6. Polička H
7. Polička F
8. Svitavy J (Petr Hazucha, David Smolej, Tadeáš Vodstrčil)
9. Žichlínek A

oranžový minivolejbal - skupina D
1. Letohrad
2. Svitavy K (Filip Haviger, Martin Nesrovnal)
3. Svitavy G (Zuzana Trejbalová, ...)
4. Pardubice B
5. Lanškroun D
6. Lanškroun F
7. Polička G
8. Polička A
9. Svitavy O (Matouš Báča, Tomáš Sterenčák, Jakub Svoboda)

červený minivolejbal - skupina A
1. Polsko
2. Rychnov nad Kněžnou B
3. Lanškroun A
4. Lanškroun D
5. Chvaletice B
6. Vysoké Mýto A
7. Žichlínek A
8. Svitavy C (Lucie Kovářová, Adéla Vladíková)
9. Chvaletice C
červený minivolejbal - skupina B
1. Lanškroun B
2. Chvaletice D
3. Česká Třebová A
4. Svitavy A (Adéla Václavíková, Michaela Václavíková)
5. Letohrad
6. Svitavy D (Adéla Kočvarová, Lucie Konečná)
7. Vysoké Mýto B
8. Dolní Újezd A
9. Žichlínek B
červený minivolejbal - skupina C
1. Svitavy E (Denisa Košťálová, Sabina Košťálová)
2. Chvaletice A
3. Polička A
4. Lanškroun E
5. Rychnov nad Kněžnou A
6. Svitavy B (Anna Haladová, Barbora Štulpová)
7. Lanškroun C
8. Česká Třebová B
9. Dolní Újezd B

modrý minivolejbal - skupina A
1. Polsko B
2. Lanškroun A
3. Polička F
4. Svitavy F (Alexandra Ilčíková, Denisa Kuglerová, Veronika Peterková)
5. Dolní Újezd A
6. Žichlínek A
7. Polička B
8. Pardubice C
9. Svitavy C (Tereza Pipková, Lucie Svojanovská, Karolína Šmerdová)
modrý minivolejbal - skupina B
1. Chvaletice A
2. Svitavy D (Linda Karalová, Karolína Michalková, Lucie Pišínová)
3. Pardubice B
4. Dolní Újezd B
5. Polička C
6. Lanškroun B
7. Polička D
8. Vysoké Mýto A
9. Svitavy A (Rosalie Boclková, Alice Doubková, Adéla Kloudová)

modrý minivolejbal - skupina C
1. Polsko A
2. Pardubice A
3. Svitavy E (Aneta Doskočilová, Sára Straková, Natálie Valešová)
4. Lanškroun C
5. Polička E
6. Lanškroun D
7. Polička A
8. Svitavy B (Anežka Luňáčková, Klára Nováková, Jolana Šimková)
9. Pardubice D

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll