Ženy "B": KP dvojka se rozjela

V sobotu 3. září odstartovala  další volejbalová sezóna - ročník 2011/2012. Už tradičně zahajují soutěže družstva KP II. třídy - z našeho oddílu je to B družstvo žen. Do mistrovských soutěží máme přihlášeno celkem 23 týmů!!!, k tomu 3 družstva do Českého poháru - tak to asi bude zase slušná celoroční volejbalová mela. Protože však právě začalo ME mužů a ve Varech navíc při této příležitosti vrcholí projekt Barevný minivolejbal, mládežnické soutěže v našem kraji začnou až v polovině září. Po pravdě - např. družstva našich kluků by byla tento víkend bez trenérů a vedoucích, protože jak jsem se dívala před chvílí na přenos z Varů, mlátila tam naše "jednotka rychlého nasazení" do bubnů jako o život!  A dokonce se mi zdálo, že mají bubny zpravené, že by? Ještě že to s těmi Portugalci "umlátili"! Ale byla to dřina, co? A co dosud "umlátilo" naše béčko v KP II. třídy? No nic moc.

TJ Svitavy "B" - Sl. Mor. Třebová 3:2 (-12,-25,20,19,12); 1:3 (22,-22,-18,-18); Začaly jsme 3. září doma, tedy na našich hřištích a vedro bylo jako někde na Sahaře. Soupeřky nastoupily s Mončou Šařecovou, my zase s Vendulou Svobodovou. Hlavní coach Standa Svoboda hlásil: po hrozném začátku (první set) se holky rozkoukaly, začaly plnit, co jim radil, a po více než dvou hodinách zkušené soupeřky doslova udolaly. V dobrém výkonu pokračovaly i v 1. setu druhého zápasu, ale pak začaly ubývat fyzické síly - až ubyly úplně - a druhý zápas jsme ztratily. Škoda! Hrály a střídaly: L. Šimková, H. Sobolová, K. Zmeškalová, V. Svobodová, Š. Holasová, K. Šimková, A. Kovářová, D. Andrlíková.

Sokol Žamberk - TJ Svitavy"B" 3:0 (19,16,10); 3:0 (23,24,28); Zatím co všichni volejbaloví příznivci a nadšenci mířili dnes (10.9.) do Varů povzbuzovat naše reprezentanty, naše béčko, ve stejném složení jako minulý týden, uhánělo ráno po okreskách do Žamberka. Sotva zápas začal - stav 2:1 - přišlo zmrazení. Vendy se srazila pod sítí - kotník! Do ...!!! Zbytek setu jsem ani moc nevnímala, skončil skoro dřív než začal. Předpokládala jsem ale, že ta smůla v dalších setech všechny "vyburcuje" a budou hrát, jak se říká, i za Vendy. Ale ani náhodou! To, co jsme na hřišti v dalších setech předváděly, to mělo s volejbalem pramálo společného, prostě a stručně - ostudný výkon, nehodný dalšího komentáře.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll