Ženy "B": V Žichlínku volejbal - nevolejbal, ale plných deset setů

V sobotu začaly jarní odvety v soutěžích na antuce, rozjel se tedy i KP II. třídy žen. Tam máme naše ženské béčko a první jarní "výjezd" byl do Žichlínku. Nevím, jestli už jsem volejbalově rozmazlená (halou a hlavně našimi hřišti), ale co je moc, to je moc. Ostré slunko a vítr, za to samozřejmě nikdo nemohl (poručíme větru, dešti, to už jaksi neplatí!!!), za stav kurtů však určitě ano. Stručně - hrálo se na antukovém popelišti a díky větru mi antuka skřípala i mezi zuby. No jak taky jinak, když jsem musela mít pusu otevřenou celých 10 setů!!!

 

Sokol Žichlínek - TJ Svitavy "B" 2:3 (18,-23,20,-30,-14); 3:2 (12,23,-21,-17,8);

O volejbalu se moc mluvit nedalo, ale to nebyla vina hráček!!! Počasí bylo nevolejbalové, a to porazit nešlo. Po chvíli hry bylo jasné, že nepůjde ani tak o tvrdé smeče, kombinace, úspěšnost bloků, ..., ale o to, kdo dá servis a míč dostane (nějak - jakkoliv!!!) na druhou stranu sítě. A to se dařilo oběma družstvům střídavě.  Soupeřky se tak navzájem "udolávaly a udolávaly", až z toho bylo plných deset setů. Jako by se větru, prachu a ostrého sluníčka nemohly nabažit. Jedno vítězství my, jedno domácí, z lavičky můžu říct, že se body rozdělily spravedlivě. Ale stejně mě štve, že jsme nedokázaly hrát taktičtěji, byly by body čtyři. A hodily by se!!!  Ale v divácích, to jsme měli navrch. Jarda (pro přesnost Vendulin Jarda) děvčata bezpečně dovezl přibližovadlem až na hřiště, ale při hře zpočátku jako by váhal, jestli se k nám má hlasitě hlásit. Ale jakmile na kolách přifuněli Standa s Ivou a začali fandit, zařadil se a už to šlo. Takže děkujeme a v sobotu (9.5.) v 10:00 očekáváme na našich hřištích ještě další a další příznivce. Snad nebude foukat vítr?!?!?! 

Hrály: I. Křivková (N), V. Svobodová (S,B), M. Ješinová (S), L. Šimková (N,S), K. Zmeškalová (B), M. Brůžičková (B), Z. Odvárková (L,N), Š. Holasová (S,B).

 

Rozcvička před zápasem v Žichlínku...

 

Mezizápasová pohoda: Lucka, Kamila a Zuzka.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll