Žlutí na turnaji v Poličce: 1. a 2. místo

V sobotu se v Poličce konal pátý turnaj Minivolejbalu v barvách Pardubického kraje. Jelo se motoráčkem a o síle výpravy hovoří jízdenka o počtu 42 cestujících a to nepočítám režijky a inidividulání dopravu, takže celkem i s doprovodem ná bylo přes 50.

Hrálo se ve dvou tělocvičnách ZŠ T.G.Masaryka pod organizační taktovkou rodiny Haraštových. Oranžový minivolejbal se hrál samostaně v malé tělocvičně, ostatní barvy ve velké.

Nejvíce radosti nám tradičně udělali žlutí minivolejbalisti, kteří obsadili první a druhé místo. Další medaile jsme získali v oranžovém - 3. místo a červeném - 2. místo.

Žlutý minivolejbal
1. Svitavy A (David Jarůšek a Matěj Šudoma)
2. Svitavy B (Jakub Klika, Ondřej Mach a Josef Meluzín)
3. Č. Třebová A
4. Polička A
5. Č. Třebová B
6. Č. Třebová C
7. Lanškroun B
8. Svitavy C (Martin Bureš a Matěj Hnát)
9. Lanškroun A
10. Polička G
11. Polička E
12. D. Újezd
13. Svitavy E (Aleš Rozlívka, Patrik Stopka a Kristýna Tesařová)
14. Polička D
15. Svitavy D (Marek Quilla, Adam Prudil a Tomáš Polák)
16. Polička C
17. Č. Třebová D
18. Polička B
19. Lanškroun C
20. Polička H
21. Lanškroun D

Oranžový minivolejbal
1. Č. Třebová A
2. Polička A
3. Svitavy A (Jakub Kopřiva a Vojtěch Nespěšný)
4. Č. Třebová B
5. Svitavy B (Magdalena Vostřelová, Kateřina Tesařová)
6. D. Újezd
7. Svitavy C (Tereza Bohuňovská, Nikola Justová)
8. Č. Třebová C
9. Svitavy D (Klára Melicherová, Denisa Bajtková)
10. Č. Třebová D
11. Svitavy E (Kristýna Knapčoková, Kateřina Novotná)
12. Polička B

Červený minivolejbal
1. Č. Třebová D
2. Svitavy B (Eliška Žáková a Anna Loukotová)
3. Č. Třebová B
4. Polička B
5. Polička A
6. D. Újezd A
7. Polička D
8. Svitavy C (Šárka Šimková a Soňa Strachotová)
9. Svitavy A (Daniel Benko a David Maruš)
10. Č. Třebová C
11. Č. Třebová A
12. D. Újezd B
13. Svitavy D (Jakub Kočvara a Jakub Žižka)
14. D. Újezd C
15. Polička C

Zelený minivolejbal
1. Polička A
2. D. Újezd
3. Č. Třebová A
4. Svitavy A (Vojtěch Švihel, Matěj Novák a Martin Valach)
5. Č. Třebová B
6. Svitavy B (Eva Šimková, Anna Fiedlerová a Kristýna Kratochvílová)
7. Č. Třebová D
8. Polička B
9. Č. Třebová C
10. Lanškroun

Nástup žlutých, čevených a zelených.

Naši červení a zelní chlapci při nástupu.

Červená děvčata při nástupu.

Svitavy A - David Maruš a Daniel Benko v akci.

Svitavy B - Anna Fiedlerová, Kristýna Kratochvílová a Eva Šimková

Svitavy A - Matěj Šudoma a David Jarůšek pod dohledem otců.

Souboj o první místo, za sítí Svitavy B - Jakub Klika a Ondřej Mach, před sítí Matěj Šudoma (č. 13) a David Jarůšek.

Vyhlášení výsledků oranžového minivolejbalu.

3. místo Svitavy A  - Vojtěch Nespěšný a Jakub Kopřiva

5. místo Svitavy B - Magdalena Vostřelová a Kateřina Tesařová, vlevo ve žlutém Kristýna Vostřelová, která hrála za Svitavy E žlutý minivolejbal.

7. místo Svitavy C - Nikola Justová a Tereza Bohuňovská

11. místo Svitavy E - Kristýna Knapčoková a Kateřina Novotná

Žlutí chlapci před závěrečným vyhlašováním výsledků.

Svitavy A a Svitavy B - 1. a 2. místo ve žlutém minivolejbale, zleva Ondřej Mach, David Jarůšek, Matěj Šudoma, Josef Meluzín a Jakub Klika.

8. místo Svitavy C - Martin Bureš a Matěj Hnát

13. místo Svitavy E - Aleš Rozlívka a Patrik Stopka

15. místo Svitavy D - Marek Quilla, Tomáš Polák a Adam Prudil

2. místo Svitavy B - Eliška Žáková a Anna Loukotová

8. místo Svitavy C - Šárka Šimková a Soňa Strachotová

9. místo Svitavy A - David Maruš a Daniel Benko

13. místo Svitavy D - Jakub Žižka a Jakub Kočvara

4. místo Svitavy A - Vojtěch Švihel, Martin Valach a Matěj Novák

6. místo Svitavy B - Kristýna Kratochvílová, Anna Fiedlerová a Eva Šimková

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll