Zpráva o kvalifikaci do ČP žáků 2011 – 2012

Kvalifikaci ve dnech 12. – 13.11.2011 uspořádala Slavie Hradec Králové.Kvalifikace se zúčastnilo všech 32 přihlášených družstev,ale druhý hrací den byl narušen družstvem VK Bojkovice ,které v sobotu odjelo s tím,že je mám zařadit do čtvrté osmičky.Družstvo odjelo přestože jsem je upozornil že po třech kontumacích budu navrhovat jejich vyloučení z ČP.

Výsledky jednotlivých utkání jsou v přiložených tabulkách(základní skupiny A – H a utkání o třetí a čtvrtou osmičku skupiny I - L).Po skončení základních skupin sehrála družstva na prvním a druhém místě utkání o první a druhou osmičku s těmito výsledky:

Volejbal Brno A – Sokol Česká Třebová 2         2 – 0 (50-39)
VK Č.Budějovice A – Slavia Hradec Králové      2 – 0 (50-39)
Loko Česká Lípa – VSC Zlín                            2 – 0 (50-38)
ČZU Praha A – VK DHL Ostrava                       2 – 1 (57-60)
VK Ervěnice – VO Příbram                               1 – 2 (50-56)
Volejbal Brno B – VK Znojmo-Přímětice             2 – 0 (50-26)
TJ Svitavy – ŠSK Beskydy Frýdek-Místek A       2 – 0 (50-25)
USK Slavia Plzeň – TJ Nový Jičín                       2 – 0 (50-33)

Rozdělení družstev do jednotlivých osmiček pro první turnaj:
1.osmička:Volejbal Brno A   2.osmička: VK Znojmo-Přímětice
     Slavia USK Plzeň                            ŠSK Beskydy Frýdek-Místek A
     ČZU Praha A                                   VSC Zlín
     TJ Svitavy                                        VK Ervěnice
     Volejbal Brno B                                Slavia Hradec Králové
     VK České Budějovice A                    Sokol Česká Třebová 2
     VO Příbram                                      TJ Nový Jičín
     Lokomotiva Česká Lípa                     VK DHL Ostrava

3.osmička:TJ Krnov                    4.osmička: SK Prosek Praha
     SK Kometa Praha A                               SK Přerov
     VSK Český Krumlov                               Sokol Mnichovo Hradiště
     Slavia Liberec 1                                      VSK ISŠTE Sokolov
     SKV Ústí nad Labem                              SK Kometa Praha B
     VK České Budějovice B                          ČZU Praha B
     TJ Turnov                                               ŠSK Beskydy Frýdek-Místek
     VK Litvínov           
  

   Osmý účastík čtvrté osmičky bude určen tento týden po poradě KM ČVS.První turnaj ČP pořádají ve dnech 3. – 4. prosince pro první osmičku Loko Česká Lípa,pro druhou ŠSK Beskydy Frýdek-Místek A,pro třetí VK České Budějovice B a pro čtvrtou Sokol Mnichovo Hradiště.Pořadatelé jednotlivých turnajů zašlou rozpis těchto turnajů účastníkům a vedoucímu soutěže.

 

                                                                                 Jaroslav Linhart
                                                                                  řídící soutěže

Výsledky ze skupiny:

 

Skupina G

Svita-vy

Znoj-mo

Prosek

 

MH

Míče

Sety

 

Body

 

Pořadí

TJ Svitavy

 

2 – 0

50-23

2 – 1

63-43

2 – 0

50-20

 

6 - 1

 

6

 

1.

VK

Znojmo-Přímětice

0 – 2

23-50

2 - 0

50-23

2 – 0

50-35

 

4 - 2

 

5

 

2.

SK Prosek Praha

 

1 - 2

43-63

0 - 2

23-50

1 - 2

49-59

 

2 - 6

 

3

 

4.

Sokol

Mnichovo Hradiště

0 – 2

20-50

0 – 2

35-50

2 - 1

59-49

 

2 - 5

 

4

 

3.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll