ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST PÁTÁ - PORCOVÁNÍ KOŘISTI

V neděli 2.dubna absolvovali naši Žraloci poslední kolo letošního ročníku Krajského přeboru v přehazované. Do České Třebové jsme jeli potvrdit naše postavení v průběžné tabulce.

A podařilo se!!!

Tým A absolvoval celou soutěž bez jediné porážky (to se naposledy povedlo borcům, kteří tvoří základ letos úspěšného týmu starších žáků) a Andy Brauner, Filip Šimek a Michal Duriančík mohli po právu zvednou nad hlavu pohár určený pro KRAJSKÉ PŘEBORNÍKY.

Tým C se výborným výkonem v posledním turnaji posunul na 2.příčku celkového pořadí a Dan Karpeles, Filip Jansa, Jára Kovář a Kuba Kolísek se tak mohli radovat ze zisku stříbrných medailí.

Tým B v neděli prohrál bratrovražedný souboj s Céčkem a v celkovém pořadí klesnul na 3. místo, ale myslím, že bronzové medaile jim sluší. Tým B hrál ve složení Josef Beneš, Martin Smékal a Tomáš Künzel.

Tým D zakončil sezonu 2 vítězstvími v nedělním turnaji a v celkovém pořadí obsadili David Barborka a Dan Partyš deváté místo.

Všichni borci zaslouží za výkony v celé soutěži pochvalu a jsme moc rádi, že můžeme sezonu uzavřít naším oblíbeným (vypůjčeným) heslem

JSME SKROMNÍ, ALE NEJLEPŠÍ

Ale v tréninku samozřejmě pokračujeme, pořád jsme na volejbalovém začátku.

David,Luděk a Martin

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll