ZŠ Sokolovská přerušila nadvládu ZŠ T.G.Masaryka

V úterý 14. května a ve středu 15. května se v hale Na Střelnici konal poslední turnaj školních volejbalových kroužků v tomto školním roce. V úterý hráli prvňáci a druháci žlutý minivolejbal, ve středu třeťáci a čtvrťáci oranžový minivolejbal.

Na únorovém turnaji vyhrála všechny kategorie ZŠ T.G.Masaryka, ale v úterý ji ve žlutém minivolejbale v kategorii prvních tříd překonal tým Sokolíci 4 ze ZŠ Sokolovská.

Pořadí turnaje prvňáků (úterý 14. května 2013)

1. Sokolíci 4 - Filip Šimek, Andreas Bräuner, Mikuláš Ingr (ZŠ Sokolovská)
2. Borci - Jaroslav Daniš, Saiko Bileg (ZŠ T.G.Masaryka)
3. Jedničky - Eliška Horáková, Ondřej Bobek (ZŠ Felberova)
4. Barcelona - Jakub Lédl, Ondřej Spěvák, Martin Šudoma (ZŠ T.G.Masaryka)
5. Sokolíci 3 - Jiří Martínek, Matěj Konopáč, Matěj Žilinčík (ZŠ Sokolovská)
6. Sokolíci 2 - Tereza Olšánová, Magdaléna Komůrková, Matěj Valentovič (ZŠ Sokolovská)
7. Riegrovka 1 - Jonáš Zelený, Eva Žáčková, Anna Vodehnalová (ZŠ Riegrova)
8. Opatovští mistři - Richard Částek, Daniel Pohanka (ZŠ Opatov)
9. Sokolíci 1 - Tomáš Dostálek, Andrea Zatloukalová, Jakub Lacman (ZŠ Sokolovská)
10. Krvaví upíři - Valentýna Zerzánová, Jan Dvořák (ZŠ T.G.Masaryka)
11. Draci - Anna Bartošová, Martina Milotová, Laura Veselá (ZŠ T.G.Masaryka)
12. Delfíni - Gabriela Hauptová, Michaela Zvárová, Emma Andrlíková (ZŠ T.G.Masaryka)
13. Méďové - Zuzana Knollová, Jůlie Poláková, Lucie Zelinková (ZŠ Felberova)
14. Riegrovka 2 - Roman Pechanec, Matěj Trávníček, Jan Ducháček (ZŠ Riegrova)

Pořadí turnaje druháků (úterý 14. května 2013)

1. Bojovnice - Karolína Petrželová, Tereza Bočkajová (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Piráti - Adam Laštovička, Jan Kefurt (ZŠ T.G.Masaryka)
3. Borci - Tomáš Polák, Marek Vymazal (ZŠ Felberova)
4. Lvice - Eliška Petrová, Ema Žáková (ZŠ Felberova)
5. Krakeni - Lukáš Vacek, Petr Krch (ZŠ T.G.Masaryka)
6. Bílí tygři - František Lašek, Matěj Paukert (ZŠ Opatov)
7. Ledňáčci - Zuzana Haraštová, Veronika Nováková (ZŠ Felberova)
8. Bílé tygřice - Nela Doskočilová, Kateřina Komoňová (ZŠ T.G.Masaryka)
9. Geprardi - Mačeková, David Král, David Hruška (ZŠ T.G.Masaryka)
10. Opičky
- Aneta Koldová, Anate Broulíková (ZŠ Opatov)
11. Riegrovka 2 - Martin Dopita, Vojtěch Najman, Antonín Klohna (ZŠ Riegrova)
12. Plameňáci
- Karel Rezner, Miroslav Rybnikář (ZŠ Felberova)
13. Zelení draci
- Daniel Dohnal, Štěpán Juřík, Karel Tóth (ZŠ T.G.Masaryka)
14. Kočky
- Aneta Benešová, Veronika Pauková (ZŠ Felberova)
15. Riegrovka 1 - Sulaiman Almasalma, Jan Vízdal (ZŠ Riegrova)
16. Medvědi grizzly
- Adam Urbanský, Petr Loder (ZŠ Opatov)
17. Tygřice
- Emma Končená, Veronika Kroulíková (ZŠ Felberova)

Pořadí turnaje třeťáků (středa 15. května 2013)

1. Mafiáni (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Upíři (ZŠ T.G.Masaryka)
3. Riegrovka 1 (ZŠ Riegrova)
4. Kobry (ZŠ Opatov)
5. Gepardi (ZŠ Felberova)
6. Mamuti (ZŠ Felberova)
7. Pumy (ZŠ Felberova)
8. Tygři (ZŠ Opatov)
9. Berušky (ZŠ Felberova)
10. Riegrovka 2 (ZŠ Riegrova)
11. Upírky (ZŠ Opatov)
12. Gymnastky (ZŠ Felberova)

Pořadí turnaje čtvťáků (středa 15. května 2013)

1. Smajlíci (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Opatováci (ZŠ Opatov)
3. Kokosy (ZŠ T.G.Masaryka)
4. Instalatéři (ZŠ T.G.Masaryka)
5. Volejbalistky (ZŠ Felberova)
6. Borci (ZŠ Opatov)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll